Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Albo-youth Forum

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantimet e anetareve

albo-youth 4565545pi5Prezantohuni ne Forum. Mund te thoni dicka per veten, emrin, moshen, nje pershkrim te vogel per ju dhe karakterin tuaj!
00
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje & Urime

albo-youth 123sr5Uroni njeri-tjetrin per ditelindje, festa e gezime nga me te ndryshmet!
7194Pershendetje per te gjithe
Sat Oct 11, 2008 6:43 pm
angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ndihme & Njoftime

albo-youth Questionsqp2Ketu mund te lexoni per njoftimet e vendosura nga stafi i forumitGjithashtu nese keni nevoje per ndihme mund te postoni ketu.
117ju lutem
Sat Jul 05, 2008 12:26 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sygjerime

albo-youth Ampoulevz7Nqse keni ndonje ide te re rreth forumit na shkruani ketu
13....
Sat Jul 05, 2008 12:27 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
albo-youth Empty
 

Diskutime shoqerore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria...

albo-youth Rank458b6d68c4ef31fy4Dashuria eshte cmenduria e nje njeriu per aq kohe sa e jetondashuria s'eshte egoiste,menyra me e mire per te dashuruar eshte te dashurosh sikur s'ke qene lenduar asnjehere....
Moderator: angel
19350dashuria ndjenje universale
Wed Mar 19, 2008 9:38 pm
angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Krijimet e anetareve

albo-youth Parcheminbx0POEZIA ESHTE ADN E SHPIRTIT! Secili nga ne ka disa poezi personale...
14Poezi
Sun Jan 27, 2008 6:27 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema Shoqerore

albo-youth Fenetresvf9Diskutoni per probleme te ndryshme qe shqetesojne shoqerine tone
693~Cfare po mendoni per momentin...
Sun May 25, 2008 11:16 am
angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filozofi&Psikologji

albo-youth Adminse7Duke u nisur nga nje ndjenje habie per jeten dhe boten, filozofia trajton pyetjet nė lidhje me shpirtin, egzistimin, lirinė dhe shum tema tjera shpirtėrore.Psikologjia eshte ne gjendje te analizoje mekanizmat qe turbullojne mendimin logjik te njeriut.
512Vetėvrasjet - njohja dhe paran...
Mon Jan 28, 2008 3:56 pm
ledia Shiko mesazhin e fundit
albo-youth Empty
 

Art & Kulture

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Letersia

Letersia eshte gjuha e mirekuptimit te popujve..eshte nje krijim i vecante artistik
1242Si lindi “Lahuta e Malcis”
Mon Jan 28, 2008 4:03 pm
ledia Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Letersia Boterore

12Honore De Balzak
Mon Dec 24, 2007 2:57 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
.Asnjė mesazh i ri

Gjuha

Historiku i gjuhes shqipe, studime shkencore qe hedhin drite mbi origjinalitetin e gjuhes sone.
24Nje legjende per prejardhjen e...
Sun Jan 20, 2008 2:23 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika

albo-youth Musicserenadefm4Muzika eshte zemra e shpirtit.Nje person qe nuk e ndjen muziken ve ne dyshim ekzistencen e shpirtit te tij..
Moderator: angel
362The “do” - On my shoulders
Mon Apr 07, 2008 9:56 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Galeria

Albume fotografike, foto te anetareve etj.
Moderator: angel
658Video te PG
Wed Jan 30, 2008 10:47 pm
angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Piktura

albo-youth Paletteme6Piktura ėshtė njė poezi pa fjalė. Poezia ėshtė njė pikturė me fjale...
Moderator: angel
24Anastas Kostandini
Wed Dec 26, 2007 8:45 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia

Diskutim mbi filmat dhe aktoret tuaj te preferuar. Historia e kinematografise etj
441Fight for Kisses
Sun Jan 27, 2008 5:20 pm
little_angel Shiko mesazhin e fundit
albo-youth Empty
 

Shqiperia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia Shqipare & E huaj

Historia e Shqiperise dhe e vendeve te tjera. Luftrat, fitoret, disfatat, fatet e kombeve ne vite...
357 prill 1939: italianėt zbarko...
Mon Apr 07, 2008 9:51 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shtypi & Aktualiteti

albo-youth Hdriconmapshomeft3Zhvillimet me te fundit nga shoqeria shqiptare dhe ajo e huaj. Aktualitete nderkombetare
Moderator: and..
78Flamuj, Parrulla, dhe Gėnjesht...
Mon Apr 07, 2008 9:58 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Turizem & Reportazhe

Ketu mund te shkruani per vendet turistike te Shqiperise dhe ato te huaja, per vende qe ju keni vizituar e ju kane lene mbresa
Moderator: and..
223Videoklip pėr turizmin shqipta...
Mon Apr 07, 2008 9:52 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Figura te shquara

Figurat me te spikatura kryesisht te vendit tone
216Lekė Dukagjini
Sat Jan 26, 2008 7:21 pm
CooL_boY Shiko mesazhin e fundit
albo-youth Empty
 

Kulture & Tradite

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tradita Shqiptare

Tradita shqiptare ne shekuj, histori, kuzhine, zakone shqiptare etj.
48Njė shqiptar bėn picėn mė tė s...
Fri Dec 28, 2007 2:42 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Familja & Vogelushet

albo-youth Thumb11365fk9Familja eshte gjeja me e shenjte e gjithsecilit..Femijet jane e ardhmja e vendit..Diskutoni rreth problemeve qe kane te bejne me familjen dhe femijet
436Na ishte nje here................
Sun May 25, 2008 11:21 am
angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Teologjia

albo-youth Angeluq5Teologjia eshte nje studim sistematik dhe racional i fese dhe influencave te saj..
57Qėndrimi i Muhamedit a.s. ndaj...
Mon Jan 28, 2008 4:09 pm
ledia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda & Estetika

albo-youth Thumb955mi3Bukuria ėshtė njė ndjenjė, qė vlerėsohet shumė nė botėn e sotme
36Qan lehtė? Ja si t’i fshehėsh ...
Thu Feb 21, 2008 12:25 am
ledia Shiko mesazhin e fundit
albo-youth Empty
 

Shkenca

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

GJera te cuditshme ndodhin perdite ne bote
Moderatorėt: DeM, angel
644Devoll, lind vici me tre kembe...
Mon Jan 28, 2008 1:46 am
angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Informatika & Teknologjia

albo-youth 333rl6Cdo gje nga bota e internetit dhe teknika
Moderator: DeM
915A paguajme ne shqiptaret shume...
Thu Feb 21, 2008 12:40 am
ledia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mjkesia & Shendeti

Te rejat nga mjekesia, probleme qe kane te bejne me shendetin e njeriut
Moderator: DeM
33Shėrimi sipas dėgjimit tė muzi...
Mon Jan 28, 2008 3:52 pm
ledia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arkeologjia

Arkeologjia dhe qytetet antike shqiptare e te huaja
Moderator: DeM
15Arkeologjia Shqiptare
Mon Dec 24, 2007 3:27 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kerkesa-Shkarkime

Ndihmoni njeri-tjetrin duke shkarkuar programe, kenge etj
Moderatorėt: and.., DeM
35Windows Admin Password Hack
Fri Feb 01, 2008 3:02 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
albo-youth Empty
 

Argetim & Humor

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Chit-Chat

albo-youth Whosonlinedm4Fjale pa dogane :-)Diskutoni per cfare keni qejf, moderatoret jane me pushime (*_^)
Moderator: angel
14248Anetari lart
Sun May 25, 2008 11:19 am
angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Barsaleta

albo-youth Gatheringyt5E qeshura te zgjat jeten :-)
Moderator: angel
685Horoskopi~
Thu Jan 24, 2008 4:51 pm
Markel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

GJeagjeza & Lojra fjalesh

albo-youth Magicez8Argetohuni duke vene ne pune trurin :-)
Moderator: angel
862GJejeni kete :-)
Sat Dec 12, 2009 4:16 pm
the_devil2906 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra

albo-youth Normal1012y2cz5Ketu mund te njiheni me lojra elektronike te ndryshme. Diskutoni rreth tyre dhe sygjeroni ato qe ju duken me te mira
Moderator: angel
12Need For Speed Undergorund 2...
Mon Dec 24, 2007 3:03 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Votime & Sondazhe

albo-youth Statstf5Shprehni mendimet tuaja per ceshtje te ndryshme edhe duke votuar
Moderator: angel
412Cfare i mungon forumit ?
Wed Jan 23, 2008 8:06 pm
cupke_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

GJuhe te huaja

albo-youth Gossipof8Ketu mund te flisni ne cfare gjuhe te doni
Moderatorėt: and.., angel
520*Question~Answer*
Thu Feb 21, 2008 12:30 am
ledia Shiko mesazhin e fundit
albo-youth Empty
 

Sport

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Futboll

Diskutoni per futbollin shqiptar dhe te huaj.Te rejat e fundit nga futbolliSkuadrat tuaja te zemres
Moderator: and..
363Skandali rozė, gruaja pėrzė ng...
Thu Feb 21, 2008 12:18 am
little_angel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporte te ndryshme

Te rejat e fundit nga te gjitha llojet e sporteve
Moderator: and..
33Albanianboxing.
Fri Dec 28, 2007 10:29 pm
and.. Shiko mesazhin e fundit
albo-youth Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1564 artikuj
Forumi ka 25 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri the_devil2906
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 172 mė Tue Aug 13, 2019 2:19 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Users having a birthday today : DeM
Users with a birthday within the next 7 days: Markel (34)
Legjenda : [ Administrators ][ Super Moderator ][ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur