albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 dashuria ndjenje universale

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

dashuria ndjenje universale Empty
MesazhTitulli: dashuria ndjenje universale   dashuria ndjenje universale EmptySun Mar 02, 2008 9:47 pm

;p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

dashuria ndjenje universale Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria ndjenje universale   dashuria ndjenje universale EmptyWed Mar 19, 2008 9:38 pm

Per mua dashuria eshte nje ndjenje universale,sa e thjesht aq dhe e komplikuar,celsi per te kuptar dashurin eshte te jesh i dashuruar.Te ngrihesh ne mengjes te shohesh veten ne pasqyr,por cfar shef...pyet veten ne eshte engjell apo njeri,eshte thjeshte ajo qe te ben te ndiehesh i vecant,ajo qe te la pa gjume shume nete... me nje fytyr te qeshur nje zemer te dashuruar,shef ate qe dashuron nate e diti dimer e pranver,ne shi e ne diell...dashuria ka fuqin te nderroj stinet e zemres ,te kthej shkretetiren ne parajs...dashuria nje melodi nga shpirt,nje e rrahur zemre pa kuptim...dikur une mbeta dhe mbetem pa frym...Winktongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dashuria ndjenje universale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Poezi dashurie...
» Fjale te urta
» Dashuria chat...:D

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Dashuria...-
Kėrce tek: