albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Poezi

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
the_shark
Anetar i ri
Anetar i ri
the_shark


Male
Numri i postimeve : 37
Age : 34
Location : In the big & wild ocean of life
Registration date : 26/12/2007

Poezi Empty
MesazhTitulli: Poezi   Poezi EmptySun Dec 30, 2007 12:01 am

poezi qe i keni krijuar vete,mund ti postoni ketu...Te shohim sa talent keni laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_shark
Anetar i ri
Anetar i ri
the_shark


Male
Numri i postimeve : 37
Age : 34
Location : In the big & wild ocean of life
Registration date : 26/12/2007

Poezi Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi   Poezi EmptySun Dec 30, 2007 12:03 am

Te duket vetja yll po e ke gabim. Jane yjet ata qe duan te te ngjajne ty,se ata ndricojne dhe skan shpirt kurse ti ndricon dhe je si shpirt.
Autor-Une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Poezi Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi   Poezi EmptySun Dec 30, 2007 12:05 am

uau paske talent per poezi :)
shume e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Poezi Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi   Poezi EmptySun Jan 27, 2008 6:27 pm

Nėse mė don aq sa mė thua ,
mos kėrko tė mė ndėrpresh ėndrrat,
dėshirat , kėnaqėsitė,
tė cilat i kam pėr ty ,
Ato jan kaq tė bukura po tė futesh mbrenda tyre ,
Pa to , unė s'do te jem kė qė jam ,
pa qenie pa shpirt ,
Pa to unė do te isha njė njeri i zbrazur ne trupin tim
i lėvizur nga tė tjeret ,
Pa to ti s'do tė mė duash kaq shumė !
Mos ke frig unė ėndrroj aqė sa duhet tė ėndrruar ,
ndaj i zhgėnjyer nuk dal nga to ,
kujdes tė lutem mos mi lė nė gjysėm , ėndrrat,
dėshirat ,kėnaqėsin tė cilat i kam vetem pėr ty . . .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Sponsored content

Poezi Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi   Poezi Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poezi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Poezi dashurie...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Krijimet e anetareve-
Kėrce tek: