albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 ju lutem

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
Eduart
Anetar i ri
Anetar i ri
Eduart


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 32
Location : Pogradec
Registration date : 06/01/2008

ju lutem Empty
MesazhTitulli: ju lutem   ju lutem EmptyWed Jan 09, 2008 9:55 pm

ju lutem te me ndihmoni mos me thoni me ashtu per anxhelen se une e dua ate dhe do ta dua .ju lajmeroj se une e kam seriozisht me te .dhe e duaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptyThu Jan 10, 2008 4:12 pm

ooooooooooooooo cishte ter kjo ee
Eduart me mire mos thuaj se do te zemereohet markeli laugha boll e ke anjezen ti laugha laugha laugha:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptyFri Jan 11, 2008 6:51 pm

po une cne te merzitem.mua me behet qefi laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptyFri Jan 11, 2008 7:00 pm

:d posi posi pa te behet qejfi ty ee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptyFri Jan 11, 2008 9:41 pm

o markel pse je kkaq i poshter ti ? laugha laugha nderroji passin nickut o eduart se shih cte ben ky laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Eduart
Anetar i ri
Anetar i ri
Eduart


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 32
Location : Pogradec
Registration date : 06/01/2008

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptyFri Jan 11, 2008 10:20 pm

Eduart shkruajti:
ju lutem te me ndihmoni mos me thoni me ashtu per anxhelen se une e dua ate dhe do ta dua .ju lajmeroj se une e kam seriozisht me te .dhe e duaaaaaaa

kete postimin e ka ber MARKELI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptySat Jan 12, 2008 12:39 am

hehehe e morem vesh qe ka bere markeli laugha pupu sa i poshter ky shoky yt ore laugha:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptySun Jan 13, 2008 12:29 pm

Fshiheni kete ,
kete p ostimin e ka ber MARKELI , se une nuk kam bere gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptySun Jan 13, 2008 12:30 pm

e ka bere eduarti ATE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptySun Jan 13, 2008 7:24 pm

laugha nuk po u merret vesh hic tani laugha:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptyWed Jan 16, 2008 3:25 pm

gjith fajet markeli i ka laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptySat Jan 19, 2008 10:52 am

cfar faji kam une apo qe ai i do ato
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptySat Jan 19, 2008 7:21 pm

i do per vete ti e ia hedh fajet atij te shkretit laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptyWed Jan 30, 2008 8:48 pm

kuptoni ju qe une nuk i shikoj dot me sy apo jo ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptyThu Jan 31, 2008 6:40 pm

POOOOOOoo e kuptoj

nje gje skuptoj un laugha pse e nget aq shume eduardin ti ? ca faj ka ai i shkreti ai si duron dot per vete laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
kosti_fr
Anetar i ri
Anetar i riMale
Numri i postimeve : 2
Registration date : 27/03/2008

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptyWed May 21, 2008 3:30 am

hmmmm ...
paska vajtur keq puna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem EmptySat Jul 05, 2008 12:26 pm

me keq ska ku shkon laugha:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Sponsored content

ju lutem Empty
MesazhTitulli: Re: ju lutem   ju lutem Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ju lutem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Albo-youth Forum :: Ndihme & Njoftime-
Kėrce tek: