albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Horoskopi~

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Horoskopi~ Empty
MesazhTitulli: Horoskopi~   Horoskopi~ EmptyMon Dec 24, 2007 3:12 pm

Dashi
Mos u merakosni nese nuk do t'ju therrasin ne aktivitet mes miqsh .Por problem, parashikohet qe te rrini ne shtepi dhe te hani nje darke romantike , me qirinj per shkak te mungeses se dritave .

Demi
Te gjthe ju te shenjes se demit do te semureni me grip dhe do te keni temperature deri ne muajin tjeter , kur Venusi ne shenje me nderhyrjen e Aferdites , te Marsit e te Jupiterit do te qetesoje gjendjen tuaj gripale dhe do te dergoje Merkurin per vizite ne shtepine tuaj .

Binjaket
Per binjaket ju keshilloj te visheni trashe , qe te mos ftoheni dhe te mos beni shume mungesa deri ne fund te muajit . Ok ?

Gaforrja
E di qe si pelqeni lajmet e keqija. Per shkak te etikes profesionale me duhet te them te verteten dhe vetem te verteten . Keni vetem 6 dite drita !

Luani
Te shtunen e fundit te muajit do te jeni te ftuar ne nje ditelindje . Atje do te kenaqeni pa mase .Do te kerceni me dema , me desh , me akrep , me peshq etj .

Virgjeresha
Ju te dashur do te keni veshtiresi ekonomike te medha pasi do t'ju vjedhin portofolin ne autobus .

Peshorja
Peshojini mire fjalet para se t'i thoni . Nen ndikim e Venusit parashikohet qe te perlesheni keqas me dy peshq dhe nje shigjetar .

Akrepi
Ju karakterizoheni per inteligjence . Por c'ti besh , keshtu e ka jeta . Me ndihmen e Henes ne shenjen e disa mesuesve , parashikohet se do te ngelni ne 4 lende kete simester .

Shigjetari

Per ju nuk kam asnje haber se me kishte humbur fleta .

Bricjapi
Kujdes kur te kaloni rrugen , parashikohet aksident ajror , ku mund te perplaseni me nje vapor dhe te thyeni hunden , krahun ose kemben !

Ujori
Mos lexoni shume se do t'ju behen trute uthull fare .

Peshqit
Kujdes me dieten peshqit e mi te dashur !Ne pushim te madh keshillohet te mos hani me shume se 2 byreqe , 3 sanduic dhe 5 pako biskota .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Horoskopi~ Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi~   Horoskopi~ EmptyFri Dec 28, 2007 3:43 pm

pse e kam une horoskopin ashtu .pse mos ha me shume se 2 byreqe , 3 sanduic dhe 5 pako biskota .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Horoskopi~ Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi~   Horoskopi~ EmptyFri Dec 28, 2007 5:17 pm

Markel shkruajti:
pse e kam une horoskopin ashtu .pse mos ha me shume se 2 byreqe , 3 sanduic dhe 5 pako biskota .
jahahahahahahahahahhahahhaha ha ti ha laugha laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Horoskopi~ Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi~   Horoskopi~ EmptyFri Dec 28, 2007 5:18 pm

Cito :
Kujdes kur te kaloni rrugen , parashikohet aksident ajror , ku mund te perplaseni me nje vapor dhe te thyeni hunden , krahun ose kemben !
mosss prap aksident un:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Horoskopi~ Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi~   Horoskopi~ EmptyFri Dec 28, 2007 9:37 pm

Cito :
Gaforrja
E di qe si pelqeni lajmet e keqija. Per shkak te etikes profesionale me duhet te them te verteten dhe vetem te verteten . Keni vetem 6 dite drita !
hahahahhah ndersa ketej nga ne mbetem duke bere greva laugha laugha laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Horoskopi~ Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi~   Horoskopi~ EmptyFri Dec 28, 2007 9:38 pm

sweetyxpg shkruajti:
Cito :
Kujdes kur te kaloni rrugen , parashikohet aksident ajror , ku mund te perplaseni me nje vapor dhe te thyeni hunden , krahun ose kemben !
mosss prap aksident un:P
hahahha denisa ta siguroj un qe do thyesh hunden laugha laugha laugha laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Horoskopi~ Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi~   Horoskopi~ EmptyWed Jan 16, 2008 3:28 pm

hahaahhahaa shiko se mos e thyesh per vete ti mo ma qaj hallin mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Nastela
Anetar i ri
Anetar i ri
Nastela


Female
Numri i postimeve : 10
Age : 35
Registration date : 12/01/2008

Horoskopi~ Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi~   Horoskopi~ EmptySun Jan 20, 2008 3:29 pm

Cito :
Ujori
Mos lexoni shume se do t'ju behen trute uthull fare .
hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Horoskopi~ Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi~   Horoskopi~ EmptyThu Jan 24, 2008 4:51 pm

hahahha sa bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Horoskopi~ Empty
MesazhTitulli: Re: Horoskopi~   Horoskopi~ Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Horoskopi~
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Horoskopi per diten e hene - 28/01/2008

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Argetim & Humor :: Barsaleta-
Kėrce tek: