albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Na ishte nje here..............

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptySun Dec 30, 2007 5:10 pm

Na ishte njehere nje Mbret dhe nje Mbreteri. Mbreti kishte oborrtare dhe sherbetoret e tij, kishte edhe pasuri te cilen e kishte marre nga mbreteria dhe populli i tij qe jetonte ne varferi. Po afrohej festa e Mbreterise se tij. Mbreti kishte vendosur qe ate dite te vishej me bukur sete cdo dite ................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptyTue Jan 01, 2008 10:50 pm

Shkoi te rrobaqepsi i cili i i beri nje kostum shuuuume te vecante laugha:D
do thoni ju si ishte tongue Kostum i padukshem laugha:D

"e mori" mbreti.......................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptyThu Jan 03, 2008 1:48 pm

..........dhe tha: Ceshte ky kostum kot fare , nuk e dua me porositnii nje tjeter......................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_shark
Anetar i ri
Anetar i ri
the_shark


Male
Numri i postimeve : 37
Age : 34
Location : In the big & wild ocean of life
Registration date : 26/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptyThu Jan 10, 2008 11:53 pm

Por pastaj nderroi mendje dhe e mbajti ate kostum...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptyFri Jan 11, 2008 3:34 pm

laugha e veshi mbreti dhe po shikohej ne pasqyre tongue kostumi ishte aq i bukur dhe ndiste sa beri nje drite te forte qe i vravi syte mbretit .......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptyFri Jan 11, 2008 9:51 pm

...e ky mbyll syt kur cte shohe, ai fillon te enderroje ..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptySat Jan 12, 2008 12:48 am

... po sheh ne enderr veten e tij me kostumin e ri ,ku te gjithe njerzit duartrokisnin kur...papritur perpara tij shfaqet ..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptySun Jan 20, 2008 2:42 pm

nje engjell i zbritur nga ferri me..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptyTue Jan 22, 2008 1:43 am

me nje cfurk ne dore laugha, ne cast mbretit i duket sikur..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptyWed Jan 23, 2008 3:21 pm

ka perpara syve kesulkuqen me nje akullore ne dore po pastaj......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptyWed Jan 23, 2008 5:11 pm

i vine trute dhe e sheh se nuk kishte kesulkuqen para por ishte hirushja..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptyThu Jan 24, 2008 12:03 am

me shtrigen per dore.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptyFri Jan 25, 2008 7:27 pm

.U kthye Hirushja nga mreti . e sheh dhe i thote: ce ke kete kostum ???? koti fare e paske
ne ate cast mbretit i ngihen nervat dhe..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptySat Jan 26, 2008 7:12 pm

e merr borbardhen e fejon me hirushin laugha........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptyMon Jan 28, 2008 5:01 pm

hirushi se pranon........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
little_angel
Anetar i ri
Anetar i riNumri i postimeve : 13
Registration date : 26/01/2008

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptyWed Feb 06, 2008 3:06 pm

se ishte shume e.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. EmptySun May 25, 2008 11:21 am

....bukur dhe kishte hall se e merrte mesy laugha keshtu qe kesulekuqja ...............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Na ishte nje here.............. Empty
MesazhTitulli: Re: Na ishte nje here..............   Na ishte nje here.............. Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Na ishte nje here..............
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Kulture & Tradite :: Familja & Vogelushet-
Kėrce tek: