albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj

Shko poshtė 
5 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 1:59 pm

Me shkronjen...Z...Pėr ty tė merresh vesh seksualisht me partnerin ėshtė nė vend tė parė,madje me pare se kenaqesia.Je krejtėsisht i/e shqetėsuar pėr karrieren tėnde.Nėse nuk ke njė pozite te mirė ekonomike bie ne deshperim,por je njė tip qe nuk dorezohesh lehtė......e heq mendjen duke kaluar me partneren tėnde njė nate te gjatė seksi.Mund tė jesh shumė me tepėr romantik sesa personi qe keni pranė dhe ke aftėsinė tė kesh njė sensualitet shumė tė madh.Por nuk e humbet kurrė kontrollin e emocioneve te tua.Je shumė i/e kujdes’shem para se te intrigosh zemren tėnde dhe trupin tėnd me kėto gjėra.Kur arrin te gjesh dashurinė,perkulesh di njė gome para saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 3:37 pm

Ua sa mire e paskam .te bej nje pyetje nga e di ti apo ...... laugha
Cito :
Me shkronjen...M...Je emocional dhe i thelle.Kur e sheh veten te rrembyer nga njė lidhje,i dedikohesh totalusht asaj.Asgje s'tė ndalon,nuk njeh pengesa.Ti beson krejtėsisht tek dikush qe ėshtė i njėjtė pasional dhe intens.Beson ne lirine totale seksuale dhe kėrkon gjithmonė tė provosh gjithēka.Energjia jote seksuale ėshtė e palodhshme dhe te pėlqen te mbrosh partnerin.Je i/e aftė te zgjerosh marrdheniet e tua sipas oreksit tėnd seskual.Ashtu si shkronja C.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 4:46 pm

[quote="Markel"]Ua sa mire e paskam .te bej nje pyetje nga e di ti apo ...... laugha
upset upset cke ti nga i di un fighting laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 4:49 pm

Cito :
Me shkronjen...D...Kur vendos ne kokė diēka,bėn ēdo gjė pėr te arritur qėllimet e tua.Nuk jep njė pėrgjigje lehtė,por je me edukate dhe simpatik.Nėse dikush ka njė problem e konverton ne tėndin.Je lartesisht seksual,pasional,i drejtė dhe i thelle,ndonjėherė je posesiv dhe xheloz.Seksi pėr ty ėshtė njė kenaqesi qe te bėn te ndihesh i/e plotėsuar.Tė stimulojne gjėrat e pazakonta qe te bėjnė te ndihesh i lirė dhe i hapur.
love yes yes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 4:56 pm

ua cfar puthjesh paskam clap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 4:59 pm

ua cfar identiteti seksual kam sm_cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 5:11 pm

un e kam me te mire:D:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 5:31 pm

po une qe e kam me te mire shikoje shikoje bash


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Fri Jan 25, 2008 6:31 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 5:37 pm

Markel shkruajti:
po une qe e kam me te mire shikoje shikoje bash
hahahaha kjo eshte sipas emrit jo shenjes te horoskopit fighting
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 8:07 pm

po mir shikoje M akoma me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 8:07 pm

sweetyxpg shkruajti:
Me shkronjen...F...Je idealist dhe romantik,e ngre dashnorin tėnd ne piedestal.Do gjesh partnerin me te mirė qe mund te jetė.Tė pėlqen te flirtosh,por nėse dashurohesh je shumė i/e drejtė.Je sensual,seksual dhe ne mėnyrė private je pasional.Publikisht tregohesh ekstravagant dhe galant.Ke lindur romantik.Skenat e dashurive dramatike janė fantazite e tua te preferuara.Mund tė jesh njė dashnor/e shumė bujar.

hahahahaha kjo qenkam un tongue laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 8:10 pm

Markel shkruajti:
po mir shikoje M akoma me mire

hahaha e kot e kini shkronja F qenka me e mire tongue tongue laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 8:12 pm

sweetyxpg shkruajti:
un e kam me te mire:D:P

uau Denisa shkronja D tu te pershtatet me se miri , tamam sic je ti kokforte yes tongue laugha laugha laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_shark
Anetar i ri
Anetar i ri
the_shark


Male
Numri i postimeve : 37
Age : 34
Location : In the big & wild ocean of life
Registration date : 26/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptySun Dec 30, 2007 12:17 am

sweetyxpg shkruajti:
Me shkronjen...H...Kerkon njė partner qe te realizoje reputacionin tėnd.Mund tė jesh shumė bujar me dashnorin tėnd,sidomos kur arrin te biesh ne dashuri.Dhuratat e tua pėr partnerin/en tėnd janė gjithmonė njė kenaqesi.Para se te dashurohesh mendon,je disi i/e rreshqitshem pėr tju dedikuar kėtyre gjerave dhe zakonet e tua te takimeve janė tė njėjta,te kujdes’shme ashti si shkujdesia jote seksuale.Je njė dashnor/e i /e durueshem dhe sensual.
Mmmmmmmmmmm sa bukur ?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptySun Dec 30, 2007 12:32 am

qenke mire fare ti henrik laugha:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
CooL_boY
Anetar i ri
Anetar i ri
CooL_boY


Male
Numri i postimeve : 16
Location : Gjithandej
Registration date : 20/01/2008

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 EmptyTue Jan 22, 2008 12:45 am

Cito :
Me shkronjen...J...Mund tė jesh shumė romantik ose i lidhur me bukurine e dashurisė.Tė kesh njė partner ėshtė gjeja me e rėndėsishme pėr ty.Je i/e lirė ne te shprehurin tėnd pėr dashurinė dhe je i gatshėm te kapesh mundėsitė,duke provuar eksperienca tė reja me partnerin tėnd duke e barazuar te gjithė kėtė me njė shije te mirė.Trute te ndezin,do tė ndjesh qe partneri yt te jetė menderisht stimulues,nėse jo do e kesh te vėshtirė te mbash kėtė lidhje.Kerkon dashuri,embelsi,dhe njė mbrėmje me qirinj pėr te ditur qe je i/e vleresuar.
hmmmmmmm si mire duket laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albo-youth.albanianforum.net
Sponsored content

Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj   Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Parametrat e PC-se tuaj!
» Matni dashurine tuaj....
» Nje legjende per prejardhjen e emrit "Shqiptar"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Dashuria...-
Kėrce tek: