albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Parametrat e PC-se tuaj!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Parametrat e PC-se tuaj! Empty
MesazhTitulli: Parametrat e PC-se tuaj!   Parametrat e PC-se tuaj! EmptyFri Feb 01, 2008 2:08 pm

Ketu do postojme cfare parametrash ka secili tek kompjuteri nga ku po poston.

Sistemi Operativ: Microsoft Windows XP Proffesional( 5.1, Build 2600)
System manufacturer: Hewlett-Packard
Processor: Intel pentium 4 CPU 3.00 Ghz (2CPUs)
Memory: 446MB RAM
Graphic Card: 64 MB


Ps. Per ata qe sdine se si ti gjejne parametrat e kompjuterit te tyre:
Start - Run - shkruaj "dxdiag" dhe jepi enter - shfaqet nje tabele me te dhena dhe aty i keni te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
 
Parametrat e PC-se tuaj!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Matni dashurine tuaj....
» Identiteti seksual....sipas shkronjes se pare te emrit tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Shkenca :: Informatika & Teknologjia-
Kėrce tek: