albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cili eshte tipi yt...

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Cili eshte tipi yt... Empty
MesazhTitulli: Cili eshte tipi yt...   Cili eshte tipi yt... EmptyTue Dec 25, 2007 5:24 pm

zbuloni se c'fare tipi kini? tongue: tongue:

http://akullore.com/personalitet.htm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Cili eshte tipi yt... Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte tipi yt...   Cili eshte tipi yt... EmptyTue Dec 25, 2007 8:30 pm

Cito :
Introspective
I ndjeshem
I reflektueshemTi ndeshesh me veten tende dhe ambjentin qe te rrethon me shume se cdo njeri tjeter. Ti e urren siperfaqesin; me mire do te doje te ishe vetem sesa te vuaje biseda te kota. Por marredheniet me miqte tuaj jane shume te qendrueshme, c'ka te jep ty qetesi te brendshme dhe harmonin qe kerkon.
kjo qenkam une tongue:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
the_shark
Anetar i ri
Anetar i ri
the_shark


Male
Numri i postimeve : 37
Age : 34
Location : In the big & wild ocean of life
Registration date : 26/12/2007

Cili eshte tipi yt... Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte tipi yt...   Cili eshte tipi yt... EmptyThu Jan 10, 2008 11:57 pm

Introspective
I ndjeshem
I reflektueshemTi ndeshesh me veten tende dhe ambjentin qe te rrethon me shume se cdo njeri tjeter. Ti e urren siperfaqesin; me mire do te doje te ishe vetem sesa te vuaje biseda te kota. Por marredheniet me miqte tuaj jane shume te qendrueshme, c'ka te jep ty qetesi te brendshme dhe harmonin qe kerkon.
Pak a shume keshtu jam...:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Cili eshte tipi yt... Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte tipi yt...   Cili eshte tipi yt... EmptyFri Jan 11, 2008 3:47 pm

Cito :
Paqesor
Diskret
Jo-agresivTi je njeri qe i merr gjera lehte dhe megjithate diskret. Beni miq shume shpejt, sidoqe qe i gezohesh pamvaresise dhe jetes private. Deshiron ti largohesh gjithackaje dhe te jesh vetem nganjeher dhe te thellohesh mbi kuptimin e jetes dhe ti gezohesh vetes tende. Te nevojitet hapesire, keshtu qe arratisesh ne vende te fshehta dhe perrallore, por ti nuk je i vetimtar. Je ne paqe me veten tende dhe boten, dhe ti e vlereson jeten dhe cdo gje qe kjo bote te ofron
kjo un ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cili eshte tipi yt... Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte tipi yt...   Cili eshte tipi yt... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili eshte tipi yt...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Eshte c'fare eshte vazhdoje vete...
» C'eshte emocioni?
» C'eshte Arti?
» Poezi dashurie...
» Hajt zihemi nga 1cik te shohim kush eshte me i forti :-)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Kulture & Tradite :: Moda & Estetika-
Kėrce tek: