albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Poezi dashurie...

Shko poshtė 
5 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptyMon Dec 24, 2007 1:26 am

love love love love love
Me puth dhe rri afer meje,
t`i mbyll syt dhe ta ndjej
perqafimin tend te ngroht.
Me puth dhe rri afer meje,
dhe zemra le te rreh
si heren e pare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Dashuria   Poezi dashurie... EmptyWed Dec 26, 2007 10:10 pm

dashuria eshte si pishina
ku te gjithe bien brenda
une nuk rashe me dashje
por me rreshkiti kemba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: zemra   Poezi dashurie... EmptyWed Dec 26, 2007 10:12 pm

aty ndodhem un ku reh zemra jote me ke ber per vete o yll i kesaj bote sa her qe mar frym zemra ty te kujton vetem zoti edin sa shumm me mungon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: kjo poezi eshte per xxxxxxx nga m.   Poezi dashurie... EmptyWed Dec 26, 2007 10:16 pm

Nese ndodh..
Ne vdeksha pa te pare
ta dish se vdiqa plot mall
Ne vdeksha pa te pare
ne paqjen e nates do laj
zemren time............
Ah dije se vdiqa plot permallime
Ne vdeksha pa te pare
nese lot do derdhen per
vdekjne time.......
Dije se vdiqa ne nje jete plot trishtime.
Shpirt! Ne vdeksha pa te pare
Dije: se vdiqa plot mall e zjarr...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: nga markeli per xxxxxxx   Poezi dashurie... EmptyWed Dec 26, 2007 10:18 pm

Ne takimin e pare digjem si zjarr
Ne takimin e dyte te dua si syte
Ne takimin e trete te dua per jete
Ne takimin e katert nje puthje me hater
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptyWed Dec 26, 2007 11:57 pm

Sa te desha kur s'me doje
Sot te dua dhe me shume
Do te me duash kur s'do te dua
Ndoshta , dhe me shume se une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Dua veē njė ēast!   Poezi dashurie... EmptyThu Dec 27, 2007 2:19 pm

Veē njė ēast do doja,
veē njė ēast zėrin ta dėgjoja,
do tė doja veē fytyrėn ta shikoja,
do tė doja veē njė ēast me ty tė qėndroja,
do tė doja veē njė ēast puthjen tėnde ta shikoja,
do tė doja veē njė ēast dashurin ta kujtoja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptyThu Dec 27, 2007 2:20 pm

Dielli flet me rreze
Qielli flet me shi
Un flas me zemer se Brenda je ti

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptyThu Dec 27, 2007 2:20 pm

Mbylli sty me embelsi
Me kujto mua tek ti
Dhe per ate cfare enderron
Dhe ndoshta zoti ta ploteson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptyThu Dec 27, 2007 2:20 pm

Edhe pas 1000 vjetesh ‘
Kur pluhuri i harres te na ket mbuluar
Ti do jesh gjithmone engjelli im i preferuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
the_shark
Anetar i ri
Anetar i ri
the_shark


Male
Numri i postimeve : 37
Age : 34
Location : In the big & wild ocean of life
Registration date : 26/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptySun Dec 30, 2007 12:08 am

Mos i beso askujt
Mos e urrej veten
Por me beso mua
qe per ty jap jeten
Edhe pse je larg
asgje sme pengon
Largesia na ndan
DASHURIA
na bashkon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_shark
Anetar i ri
Anetar i ri
the_shark


Male
Numri i postimeve : 37
Age : 34
Location : In the big & wild ocean of life
Registration date : 26/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptySun Dec 30, 2007 12:09 am

Kur te shikoja kisha frike te te flisja
Kur te flisja kisha frike te te puthja
Kur te puthja kisha te te dashuroja
Dhe tani qe te dua kam frike se mos te humbas.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_shark
Anetar i ri
Anetar i ri
the_shark


Male
Numri i postimeve : 37
Age : 34
Location : In the big & wild ocean of life
Registration date : 26/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptySun Dec 30, 2007 12:10 am

Ti Vdes Per Mua
Une Vdes Per Ty
E Kujt i Plasi se vdiqem Ne te Dy??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_shark
Anetar i ri
Anetar i ri
the_shark


Male
Numri i postimeve : 37
Age : 34
Location : In the big & wild ocean of life
Registration date : 26/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptySun Dec 30, 2007 12:11 am

Nje enderr plot ngrotesi dhe dashuri
nje enderr plot emocione dhe ndjenja
nje enderr plot vuajtje dhe mendime
nje enderr ku mund te them te Dua
dhe shpresoj se nuk do te jet vetem nje enderr!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the_shark
Anetar i ri
Anetar i ri
the_shark


Male
Numri i postimeve : 37
Age : 34
Location : In the big & wild ocean of life
Registration date : 26/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptySun Dec 30, 2007 12:12 am

Duhen mijera drita qe te ndricojne nje qytet
Duhen miliona yje qe te ndricojne universin.
Mjafton veten nje buzqeshje e jotja
qe te ndricoje pa fund zemren time.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptySun Dec 30, 2007 12:21 am

Nėse e lexon kėtė mesazhė duhet te me japish njė Puthje
Nėse e meriton ki mesazh te jet gjithmon nė Tel.tuaj duhet tė me perqafoish
Nėse e shlijėn do tė thotė duhet tė dalish me mua
E nėse mė pergjigjesh do tė thotė ke nevoi per Dashuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptySun Dec 30, 2007 3:03 pm

Eshte veshtir te dashurosh
eshte veshtir te tradhetosh
DASHURIJA me e bukur ne kete jete
eshte DASHURIA me SINQERITET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptySun Dec 30, 2007 3:05 pm

love is like magic around you
ready to strike when there are two
when magic meets the eye
toy never want to say goodbye....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptySun Dec 30, 2007 3:07 pm

Me Mire Te Mbytesh Ne Lume
Sesa Te Rrish Nete Pa Gjume
Te Rrihesh Dite E Nate
Te Mos Hashe As Buke Rehat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Me mungon   Poezi dashurie... EmptyWed Jan 02, 2008 9:04 pm

Me mungon:
Dhembja ne gjoksin tim
me rendon shum per ty
kur malli me buzeqesh,
dhe ne zemer po me rri.

Ka zen vend dhe nuk luan dot
qe me ben syrin me lot!
qe me dridhet buza e that,
shpirti digjet flake-flake.

Shum rend qenka keshtu t'jetosh!
me dhembje, mall, e dashuri
perse zemra nuk gezohet dot,
perse shpirti rrin n'vetmi.
Kur ti lexosh keto rreshta
mendo se jam afer me ty
te tregojn shkronjat e zeza!
sa me mungon mua ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Te dua   Poezi dashurie... EmptyWed Jan 02, 2008 9:05 pm

TE DUA...
MOS I THUAJ ASNJERIUT QE TE THASHE TE DUA
POR THUAJ ZEMRES TE ME DOJE DHE AJO MUA.
TE DUA NE MENGJES TE DUA NE DARKE,
DO TE DOJA TE TE PUTHJA POR.....
TE KAM SHUM LARG..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Lamtumire   Poezi dashurie... EmptyWed Jan 02, 2008 9:07 pm

Ti harrove tė mė thoshe lamtumirė
kur u largove,
ndaj unė tė prita, ti duhet tė vije.
I lodhur nga pritja fillova tė mendoja
dhe mu kujtua se ti as mirupafshim nuk
mė the.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptyWed Jan 02, 2008 9:27 pm

hahahhahahah Markel shum te bukura qenkan Ax ja ke kushtuar?
me ziguru asaj se duket qe je frymezuar shumm:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptyThu Jan 03, 2008 3:58 pm

he kurre asaj ose atyre te dyjave. vetem nje tjetre mundet tja shkruaj
I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... EmptyThu Jan 03, 2008 3:59 pm

ouuu cte jete kjo:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Poezi dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie...   Poezi dashurie... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poezi dashurie...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Poezi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Dashuria...-
Kėrce tek: