albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Dashuria chat...:D

Shko poshtė 
3 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptyThu Dec 27, 2007 4:06 pm

po pra eshte jashte tokesore ajo:laugha:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptyThu Dec 27, 2007 4:40 pm

sweetyxpg shkruajti:
po pra eshte jashte tokesore ajo:laugha:D:D

hahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptyThu Dec 27, 2007 8:47 pm

hee cke spo te pelqen me ?laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptyThu Dec 27, 2007 9:19 pm

sweetyxpg shkruajti:
hee cke spo te pelqen me ?laugha

e gjete. kam lexuar nje gje njehere(pasi te njojta ty). e di cthoshte?? thoshte se pas nje studimi shkencor te bere mbi jasht tokesoret, kishte dale rezultat se ata i ngjanin shume njerzva, sidomos nje vajze nga pogradeci i shqiperise, me emrin denisa:D:D:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 1:07 am

DeM shkruajti:


e gjete. kam lexuar nje gje njehere(pasi te njojta ty). e di cthoshte?? thoshte se pas nje studimi shkencor te bere mbi jasht tokesoret, kishte dale rezultat se ata i ngjanin shume njerzva, sidomos nje vajze nga pogradeci i shqiperise, me emrin denisa:D:D:P

ahahahahahahahahahahaha sa denisa ka pg-ja tongue tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 12:27 pm

sweetyxpg shkruajti:
DeM shkruajti:


e gjete. kam lexuar nje gje njehere(pasi te njojta ty). e di cthoshte?? thoshte se pas nje studimi shkencor te bere mbi jasht tokesoret, kishte dale rezultat se ata i ngjanin shume njerzva, sidomos nje vajze nga pogradeci i shqiperise, me emrin denisa:D:D:P

ahahahahahahahahahahaha sa denisa ka pg-ja tongue tongue
1 ka. pastaj, te ajo qe lexova une, ishte dhe adresa jote e email, dhe qe kishe moter "angel"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 5:26 pm

DeM shkruajti:

1 ka. pastaj, te ajo qe lexova une, ishte dhe adresa jote e email, dhe qe kishe moter "angel"

un skam engjej ne shpi fatmiresisht se kam frik nga keto gjera laugha laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 7:15 pm

sweetyxpg shkruajti:
DeM shkruajti:

1 ka. pastaj, te ajo qe lexova une, ishte dhe adresa jote e email, dhe qe kishe moter "angel"

un skam engjej ne shpi fatmiresisht se kam frik nga keto gjera laugha laugha
ne fakt, e di un qe ske engjej ti. ske ci do. po e kisha fjalen per motren tende, se nuk e di mire se si e ka shenuar emrin:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 3:24 am

aaaaaaaaaaaaaaaaa tongue lere mo ate ajo eshte engjell i llojit te fundit laugha:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 11:28 am

sweetyxpg shkruajti:
aaaaaaaaaaaaaaaaa tongue lere mo ate ajo eshte engjell i llojit te fundit laugha:D

ehhhhh. ajo..tongue:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 2:43 pm

he cfare ???tongue:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 3:06 pm

sweetyxpg shkruajti:
he cfare ???tongue:P

me fal nuk e kisha me ty.tongue:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 3:38 pm

po me ke ??tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 9:51 pm

sweetyxpg shkruajti:
po me ke ??tongue

me denisen:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 9:58 pm

beji te fala nga ana imee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:09 pm

sweetyxpg shkruajti:
beji te fala nga ana imee
o seetyxpg, te fala nga denisa:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:11 pm

heyy po te thashe un ti beje te fala tongue ti po me ben mua te fala laugha:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:17 pm

sweetyxpg shkruajti:
heyy po te thashe un ti beje te fala tongue ti po me ben mua te fala laugha:D

e me mir de se i bej une te fala ne msn:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:26 pm

amanet laugha:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:26 pm

se harrova te ta them ta gjeta ate gocen laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:35 pm

sweetyxpg shkruajti:
se harrova te ta them ta gjeta ate gocen laugha

po he me de kush eshte???laugha
se me le me ? ne mendje po jo se per gje:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:56 pm

eshte bukuri e rralle pergatitu para se ta shohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySun Dec 30, 2007 12:34 am

uff sa jam lodhur deri sa e kam sjelle

ja ku e ke devi :laugha:D
Dashuria chat...:D - Faqe 2 Avatar336tw0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySun Dec 30, 2007 11:33 am

sweetyxpg shkruajti:
uff sa jam lodhur deri sa e kam sjelle

ja ku e ke devi :laugha:D
Dashuria chat...:D - Faqe 2 Avatar336tw0

ua miiiiiiiiii sa te ngjaka:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 EmptySun Dec 30, 2007 6:13 pm

lere se deri ne fund te botes kam kerkuar per ate bukuranen laugha:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Sponsored content

Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria chat...:D   Dashuria chat...:D - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria chat...:D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Fjale te urta
» Poezi dashurie...
» dashuria ndjenje universale

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Argetim & Humor :: Chit-Chat-
Kėrce tek: