albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Thenie per dashurine...

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Thenie per dashurine... Empty
MesazhTitulli: Thenie per dashurine...   Thenie per dashurine... EmptyThu Dec 27, 2007 5:52 pm

Dashuria eshte si nje pike loti qe te rreshket nga dora atehere kur nuk je i zoti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Thenie per dashurine... Empty
MesazhTitulli: Re: Thenie per dashurine...   Thenie per dashurine... EmptyThu Dec 27, 2007 5:53 pm

Dashuria eshte gezimi per tu bere dy.
Dashuria eshte frika per tu bere tre.
Dashuria eshte tmerri per te ngelur nje.
Dashuria eshte dobesia fizike e shpirtit
Dashuria eshte poezia e ndjenjave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Thenie per dashurine... Empty
MesazhTitulli: Re: Thenie per dashurine...   Thenie per dashurine... EmptyThu Dec 27, 2007 5:54 pm

Do te levdoj dashurine
barabar me perendine
se dashuria e vertete
na mban te gjalle ne jete
Se kam pare perendine
shoh ngahere dashurine
dashuria mbreteron
se njeriu pa te srron
Cilen te besojme tanime
perendine a dashurine
perendija e vertete
eshte dashuria vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Thenie per dashurine... Empty
MesazhTitulli: Re: Thenie per dashurine...   Thenie per dashurine... EmptyThu Dec 27, 2007 5:54 pm

PA DASHURI SKA JETE DHE JETE PA DASHURI KURR SMUND TE KETE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Thenie per dashurine... Empty
MesazhTitulli: Re: Thenie per dashurine...   Thenie per dashurine... EmptySat Jan 12, 2008 1:15 am

.Ilaci i dashurise eshte helmi, te dashurosh dhe te deshtosh do te thote te futesh flaken ne trup dhe ta shuash ate me lot .PER xxxx love
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Thenie per dashurine... Empty
MesazhTitulli: Re: Thenie per dashurine...   Thenie per dashurine... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Thenie per dashurine...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SMS humoristike per dashurine..
» Matni dashurine tuaj....
» Thenie per femrat
» Thenie per meshkuj
» Thenie filozofike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Dashuria...-
Kėrce tek: