albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Thenie filozofike

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Thenie filozofike Empty
MesazhTitulli: Thenie filozofike   Thenie filozofike EmptyMon Dec 24, 2007 1:30 am

Nqs arrin te ecesh ne prushin e endrrave te tua pa lene gjurme ne zemren tende AteheRe mund ti thuash JETES te kapa. sm_wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Thenie filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Thenie filozofike EmptyMon Dec 24, 2007 1:30 am

i vetmi ndryshim mes zakonit dhe varrit ,qendron ne madhesine e tyre!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Thenie filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Thenie filozofike EmptyMon Dec 24, 2007 1:31 am

Ata qe nuk kan kurajo gjithmon do te gjejne nje filozofi qe mund ta justifikoje ate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
and..
Moderator
Moderator
and..


Male
Numri i postimeve : 76
Registration date : 25/12/2007

Thenie filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Thenie filozofike EmptyTue Dec 25, 2007 3:43 am

Bej qe jeta jote te jete nje enderr, por mos lejo qe endrra te behet jeta jote.(Jim Morrison)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.atdheuyne.4forum.biz
and..
Moderator
Moderator
and..


Male
Numri i postimeve : 76
Registration date : 25/12/2007

Thenie filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Thenie filozofike EmptyTue Dec 25, 2007 3:43 am

Ne nuk jemi ata qe jemi, por vetem ajo qe te tjeret shohin tek ne.( Jim Morrison)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.atdheuyne.4forum.biz
and..
Moderator
Moderator
and..


Male
Numri i postimeve : 76
Registration date : 25/12/2007

Thenie filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Thenie filozofike EmptyTue Dec 25, 2007 3:44 am

Dikush pret shiun per te mos qare vetem.(Jim Morrison)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.atdheuyne.4forum.biz
and..
Moderator
Moderator
and..


Male
Numri i postimeve : 76
Registration date : 25/12/2007

Thenie filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Thenie filozofike EmptyTue Dec 25, 2007 3:45 am

Mos qaj!!! Sepse ne bote ekziston gjithnje nje person qe jeton per buzeqeshjen tende. - Shume e vertete edhe per mua ne fakt, dhe e di qe kam nje person te tille.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.atdheuyne.4forum.biz
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Thenie filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Thenie filozofike EmptyTue Dec 25, 2007 3:46 am

and.. shkruajti:
Mos qaj!!! Sepse ne bote ekziston gjithnje nje person qe jeton per buzeqeshjen tende. - Shume e vertete edhe per mua ne fakt, dhe e di qe kam nje person te tille.

hug hug hug
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Sponsored content

Thenie filozofike Empty
MesazhTitulli: Re: Thenie filozofike   Thenie filozofike Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Thenie filozofike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Thenie per dashurine...
» Thenie per femrat
» Thenie per meshkuj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Filozofi&Psikologji-
Kėrce tek: