albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Horoskopi per diten e hene - 28/01/2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Horoskopi per diten e hene - 28/01/2008 Empty
MesazhTitulli: Horoskopi per diten e hene - 28/01/2008   Horoskopi per diten e hene - 28/01/2008 EmptyMon Jan 28, 2008 2:03 am

DASHI (20/III-20/IV)

Pėrmirėsim financiar paraqitet nė favorin tuaj nga njė projekt pune qė do mbaroni. Do arrini harmonizimin balancues me persona tė tjerė duke folur dhe dėgjuar mbi interesa tė pėrbashkėta. Njė atmosferė e qetė do ju mbulojė nė mbrėmje
DEMI (21/IV-20/V)

Bashkėveprimet sociale sot mund pėrzieni duke reaguar negativisht dhe pozitivisht drejtim atyre qė ju rrethojnė ju. Reflektimi do influencojė dhe mė shumė karakterin tuaj ku me tė vėrtetė sjellja juaj do jetė dhe mė e mirė.


BINJAKET (21/V-20/VI)

Instikti i parė i reagimit nė njė takim tė rėndėsishėm do jetė shumė i rafinuar. Kurioziteti do tė mund tė trathtojė dhe pėr kėtė duhet tė keni kujdes. Nė mbrėmje suprizat do jenė tė pabesueshme nga ana e partnerit.

GAFORRJA (21/VI-22/VII)

Kjo ditė paraqitet shumė rezistente pėr nga ana e punės tuaj, energjitė dhe fuqitė qė ju karakterizojnė do dominojnė pjesėn mė tė madhe. Pjesmarrja nė aktivitete fizike do ju inkurajojė pėr tė mbajtur linjat trupore, gjeni pak kohė dhe pėr kėtė.


LUANI (23/VII-22/VIII)


Sot mjaft mirė shkojnė ēėshtjet qė kanė tė bėjnė me arsimin dhe ju mund t’i shihni gjėrat rrotull jush me njė sy optimist.Gjithashtu mund tė bėni njė njohje tė re qė ka lidhje me persona jashtė shtetit.
VIRGJERESHA (23/VIII-22/IX)

Sot paraqiten disa ndryshime pozitive nė fushėn tuaj ekonomike, ndėrsa familja juaj pėrbėn burim ēlodhjeje dhe lumturie pėr ju. Edhe nė fushėn sentimentale gjėrat shkojnė mjaft mirė mjafton tė mos keni mendime negative.


PESHORJA (23/IX-22/X)

Ekziston mundėsia tė ndeshni disa vėshtirėsi pėrsa i pėrket fushės tuaj sentimentale.Do tė nevojitet tė ruani gjakftohtėsinė dhe logjikėn nė mėnyrė qė tė mund t’i kapėrceni.
AKREPI (22/X-21/XII)

Do tė keni disa mosmarrėveshje me njerėzit tuaj tė dashur. Mundohuni tė qetėsoni gjendjen nė mėnyrė qė tė mos krijohen situata tė padėshiruara.


SHIGJETARI (22/XI-21/XII)


Shkolla dhe puna do tė jenė mė tė favorizuarat e ditės sė sotme. Saturni do tė jetė ai qė ju vjen nė ndihmė pėr tė zhdukur tė gjitha vėshtirėsitė tuaja profesionale. Do tė ishte mirė qė tė qėndronit mė tė qetė dhe t’i merrnit situatat me ngadalė.
BRICJAPI (22/XII-20/I)

Marrėdhėnia juaj me kolegėt apo eprorin shėnon njė pėrplasje dhe njė kritikė duket se do tė merrni, Mos u shqetėsoni pasi do tė keni mundėsinė tė rregulloni gjithēka brenda pak orėve.


UJORI (20/I-19/II)


Pėrqėndrimi i ditės sė sotme, do tė jetė tek shėndeti juaj. Nė njė ēėshtje personale tregohuni pak mė tepėr konservator dhe tė tėrhequr. Mjaft harmoni do tė gjeni nė mjedisin familjar.

PESHQIT (20/II-19/III)

Do tė keni mundėsinė tė bėni pėrpara me njė koleg tepėr tė zot. Nė ēėshtje personale gjithēka do tė shkojė mirė. Shpenzoni kohė me personat qė keni mė tepėr pėr zemėr ose qė ju mbėshtesin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Horoskopi per diten e hene - 28/01/2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Horoskopi~
» Gezuar vitin e ri 2008!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Argetim & Humor :: Chit-Chat-
Kėrce tek: