albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....??? Empty
MesazhTitulli: Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....???   Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....??? EmptyFri Dec 28, 2007 1:41 pm

S'i mendoni ju ia vlen apo jo ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....??? Empty
MesazhTitulli: Re: Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....???   Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....??? EmptyFri Dec 28, 2007 1:41 pm

Ja vlen:
1. Per ti dhene nje kuptim jetes
2. Per te ndare me nje person tjeter gjerat pozitive dhe negative
3. Per te bere te lumtur dike


Nuk ja vlen:


1. Frika nga zhgenjimi
2. Nuk dua ti jap llogari askujt per ate qe bej
3. Nje mashkull dashuron nga nevoja, nje femer dashuron
nga kurioziteti. Perfundimi: te dy mbeten te zhgenjyer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
 
Ia vlen apo s'ia vlen te dashurohesh....???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Dashuria...-
Kėrce tek: