albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptyFri Dec 28, 2007 2:03 am

Zyrtarėt e New Yorkut janė duke hulumtuar njė rast tė ēuditshėm, se si ka arritur tė mbijetonte rėnien nga kati i 47-tė, njė punėtor i pastrimit.

Ata besojnė se, Alcides Moreno, 37-vjeēar, ka arritur ta zbuste dukshėm rėnien e tij, pasi qė, nė momentin e rėnies, ėshtė mbajtur pėr platformėn ku qėndronte dhe ajo duket t’i ketė shėrbyer si njė lloj parashute.

Ai pėr momentin ėshtė nė gjendje kritike nė spital, mirėpo ėshtė nė gjendje t’i lėvizė kėmbėt dhe duart si edhe t’i hapė sytė.

Mjeku i qendrės mjekėsore, Jacobi nė Bronx, ka thėnė "pesėdhjetė pėr qind e njerėzve qė bien nga kati i katėr ose pestė, vdesin. Ndėrsa ata qė bien nga katet 10 ose 11, vdesin qė tė gjithė. Ky person ėshtė dashur tė jetė i vdekur tashmė”.

I vėllai i Morenos, Edgar, 30-vjeēar, ka vdekur gjatė kėsaj rėnie. Nė momentin e rrėzimit, ata kanė qenė duke pastruar ndėrtesėn, Solow Tower, apartamente luksoze nė Bregun Perėndimor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptyFri Dec 28, 2007 12:25 pm

sweetyxpg shkruajti:
Zyrtarėt e New Yorkut janė duke hulumtuar njė rast tė ēuditshėm, se si ka arritur tė mbijetonte rėnien nga kati i 47-tė, njė punėtor i pastrimit.

Ata besojnė se, Alcides Moreno, 37-vjeēar, ka arritur ta zbuste dukshėm rėnien e tij, pasi qė, nė momentin e rėnies, ėshtė mbajtur pėr platformėn ku qėndronte dhe ajo duket t’i ketė shėrbyer si njė lloj parashute.

Ai pėr momentin ėshtė nė gjendje kritike nė spital, mirėpo ėshtė nė gjendje t’i lėvizė kėmbėt dhe duart si edhe t’i hapė sytė.

Mjeku i qendrės mjekėsore, Jacobi nė Bronx, ka thėnė "pesėdhjetė pėr qind e njerėzve qė bien nga kati i katėr ose pestė, vdesin. Ndėrsa ata qė bien nga katet 10 ose 11, vdesin qė tė gjithė. Ky person ėshtė dashur tė jetė i vdekur tashmė”.

I vėllai i Morenos, Edgar, 30-vjeēar, ka vdekur gjatė kėsaj rėnie. Nė momentin e rrėzimit, ata kanė qenė duke pastruar ndėrtesėn, Solow Tower, apartamente luksoze nė Bregun Perėndimor.

posi me posi. car u be. nga kati i 47, te mos vdesi. iiiiiii mjaft ci ke keto gjera, se hapa dritaren e u hodha nga kati i 3 qe te besosh qe vdes njeriu:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptyFri Dec 28, 2007 1:30 pm

hahahhahahahahahhahahaa o devi provoje ti po deshe ai ka shpetuar tongue ndaj e kam vene te kuriozitetet:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptyFri Dec 28, 2007 7:08 pm

sweetyxpg shkruajti:
hahahhahahahahahhahahaa o devi provoje ti po deshe ai ka shpetuar tongue ndaj e kam vene te kuriozitetet:P

hehe, po mir me e mora vesh une qe ka shpetuar ai, po ska shans. anjeri nuk mund te jetoje nqs hidhet nga kati i 4, pale 40. laugha
(ndoshta ke pare ender, ose ndoshta ste kujtohet se e ke luajtur ne ndo1 loje:P)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptySat Dec 29, 2007 2:50 am

epo ai ndaj eshte KURIOZITET o devi ca koke ke dhe tii:P


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Dec 29, 2007 2:44 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptySat Dec 29, 2007 11:28 am

sweetyxpg shkruajti:
epo ai ndaj eshte KURIOITET o devi ca koke ke dhe tii:P

po e di me se shaka bera.laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptySat Dec 29, 2007 2:45 pm

DeM shkruajti:
sweetyxpg shkruajti:
epo ai ndaj eshte KURIOZITET o devi ca koke ke dhe tii:P

po e di me se shaka bera.laugha
u te befsha..............lere fare tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptySat Dec 29, 2007 3:07 pm

sweetyxpg shkruajti:
DeM shkruajti:
sweetyxpg shkruajti:
epo ai ndaj eshte KURIOZITET o devi ca koke ke dhe tii:P

po e di me se shaka bera.laugha
u te befsha......(pershesh)........lere fare tongue
^
|
|

cneeeeeeeee. si hyri klandestin ajo fjala aty:P:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptySat Dec 29, 2007 4:08 pm

hahahaah e ashtu do te bej pershesh bash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptySat Dec 29, 2007 9:59 pm

sweetyxpg shkruajti:
hahahaah e ashtu do te bej pershesh bash

po ajd provoje 1 her:P:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptySat Dec 29, 2007 10:25 pm

DeM shkruajti:


po ajd provoje 1 her:P:P:P
blow up fighting fighting fighting fighting fighting fighting chair chair chair
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptySat Dec 29, 2007 10:33 pm

sweetyxpg shkruajti:
DeM shkruajti:


po ajd provoje 1 her:P:P:P
blow up fighting fighting fighting fighting fighting fighting chair chair chair

hahahahahahahahaha moj, po si shum here po me vritke me:P
oooooooooooooooooooooooooooooo njerez shikoni kuriozitetin me te ri: sweetyzpg, me ka vrare mua, supermoderatorin, qe pa mua, ajo nuk do ia dilte per asgje.

p.s. gjeje cfar kenge po degjoj (valsin e bethovenit(me duket se ai eshte po nuk e di mire kush eshte:D))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptySat Dec 29, 2007 10:37 pm

DeM shkruajti:
sweetyxpg shkruajti:
DeM shkruajti:


po ajd provoje 1 her:P:P:P
blow up fighting fighting fighting fighting fighting fighting chair chair chair

hahahahahahahahaha moj, po si shum here po me vritke me:P
oooooooooooooooooooooooooooooo njerez shikoni kuriozitetin me te ri: sweetyzpg, me ka vrare mua, supermoderatorin, qe pa mua, ajo nuk do ia dilte per asgje.

p.s. gjeje cfar kenge po degjoj (valsin e bethovenit(me duket se ai eshte po nuk e di mire kush eshte:D))
hahaha ky seshte kuriozitet se kam vrare shume deri tani tongue
ore po per ca me ke ndihmuar deti tani ti e ? prit prit se te kam marre me te mire un skam filluar te te jap pune akoma tongue ben vetem chatt ti

Ps. po un sjam parashikuese ta di ca po degjon ti tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptySat Dec 29, 2007 10:40 pm

sweetyxpg shkruajti:
DeM shkruajti:
sweetyxpg shkruajti:
DeM shkruajti:


po ajd provoje 1 her:P:P:P
blow up fighting fighting fighting fighting fighting fighting chair chair chair

hahahahahahahahaha moj, po si shum here po me vritke me:P
oooooooooooooooooooooooooooooo njerez shikoni kuriozitetin me te ri: sweetyzpg, me ka vrare mua, supermoderatorin, qe pa mua, ajo nuk do ia dilte per asgje.

p.s. gjeje cfar kenge po degjoj (valsin e bethovenit(me duket se ai eshte po nuk e di mire kush eshte:D))
hahaha ky seshte kuriozitet se kam vrare shume deri tani tongue
ore po per ca me ke ndihmuar deti tani ti e ? prit prit se te kam marre me te mire un skam filluar te te jap pune akoma tongue ben vetem chatt ti

Ps. po un sjam parashikuese ta di ca po degjon ti tongue

moj, mir e ke ti po qe eshte 1 prob i vockel. ti smer vesh fare se cduhet bere ne 1 forum. ne te 2 kemi aritur kulmin e absurditetit.:d
"te bejne moderatoret dhe administratoret chit-chat ne forum"laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptySat Dec 29, 2007 10:45 pm

DeM shkruajti:


moj, mir e ke ti po qe eshte 1 prob i vockel. ti smer vesh fare se cduhet bere ne 1 forum. ne te 2 kemi aritur kulmin e absurditetit.:d
"te bejne moderatoret dhe administratoret chit-chat ne forum"laugha

lejohet edhe kjo tongue:P:P pastaj forum per qejf eshte ky qe nga emri qe ka tongue
sdo flasim per politike ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! EmptySun Dec 30, 2007 11:31 am

sweetyxpg shkruajti:
DeM shkruajti:


moj, mir e ke ti po qe eshte 1 prob i vockel. ti smer vesh fare se cduhet bere ne 1 forum. ne te 2 kemi aritur kulmin e absurditetit.:d
"te bejne moderatoret dhe administratoret chit-chat ne forum"laugha

lejohet edhe kjo tongue:P:P pastaj forum per qejf eshte ky qe nga emri qe ka tongue
sdo flasim per politike ne

po e te duash ti, mua per politike nuk me ke:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
Sponsored content

I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty
MesazhTitulli: Re: I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!   I shpėton rėnies nga kati i 47-tė! Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
I shpėton rėnies nga kati i 47-tė!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Shkenca :: Kuriozitete-
Kėrce tek: