albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Fraza puthjesh

Shko poshtė 
3 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyThu Dec 27, 2007 6:01 pm

dua nje puthje nga ty
se ne zemer me ke hy
dua me puthje te te ledhatoj
se un shum te dashuroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyThu Dec 27, 2007 6:01 pm

dua te ti puth buzet e tua
me pelqen kur me thu te dua
dua te te puth cdo mengjes
se un per ty vdes

dua me puthje te te mbuloj
dhe te them se sa shum te dashuroj
kurr nuk ma merzit
dua te te puth nat e dit

dua te te puth ter kohen
pa e shikuar fare oren
ora iken shum shpejt
kur puthjet e tua pran ti kesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyThu Dec 27, 2007 6:01 pm

jan te embla
puthjet e tua
por me e embel
esht fjala te dua
qe ti mua me thua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyThu Dec 27, 2007 6:02 pm

pa puthje nuk ka jet
per ty un du me vdek
pa puthje jeta nuk ka kuptim
pa puthje je ashtu si femia jetim
pa puthje je i shkret
pa puthje askush mos mbet
esht mir tja japesh puthjen atij qe don
tja japesh puthjen atij qe e meriton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyThu Dec 27, 2007 6:02 pm

Dua te behem lot te rrjedh mbi faqet tua,
duke rreshqitur tju afrohem buzeve tua,
ti puth me mall o shpirti im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptySun Dec 30, 2007 8:52 pm

ua denisa do puthje kushta prish ty , kush ta prish ty u prishte nga mendja puthje . hahaha mos u inatos he
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyMon Dec 31, 2007 12:34 am

hahahaha markel varet kush ti jep puthjet tongue tongue tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyMon Dec 31, 2007 11:50 am

varet dhe ku ti jep. laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyMon Dec 31, 2007 5:55 pm

eeee varet:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyTue Jan 01, 2008 5:04 am

Markel shkruajti:
varet dhe ku ti jep. laugha
po sigurisht

sa mire i ditkee yes yes fighting
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyTue Jan 01, 2008 12:57 pm

po e di si se di .ne faqe te puth shoqja, kushurirka ,shoku psh. une. laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyTue Jan 01, 2008 12:59 pm

kurse ne buze e di vet ti .ose marim nje shembull ; psh une .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyTue Jan 01, 2008 12:59 pm

kurse ne buze e di vet ti .ose marim nje shembull ; psh une . laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyThu Jan 03, 2008 8:06 pm

Peshku noton anija lundron sja puth buzet atij qe e lexon. tongue:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyThu Jan 03, 2008 8:07 pm

Pa ty bota e humb kuptimin,
pa ty dielli e humb shkelqimin,
pa ty dielli nuk errsohet,
pa ty nata nuk kalohet,
pa ty ėndra nuk ėndrrohet ,
pa ty jeta jo jo nuk kalohet !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyThu Jan 03, 2008 9:03 pm

Me puth,me thuaj te dua,se vetem ti je per mua,me puth,me thuaj te interesoj,se vetem ty te dashuroj,me puth,me jep dashuri,ate dashuri qe e dua vetem nga ti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptySat Jan 05, 2008 6:59 pm

Puthja eshte e lehte fare ste mundon por kij kujdes se kujt ja dhuron.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun Jan 06, 2008 4:11 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyWed Jan 09, 2008 9:24 pm

laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyThu Jan 10, 2008 4:26 pm

heheheh pse qesh ti ee:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptySat Jan 12, 2008 12:33 am

Per nje puthje buzet mu thane,
per nje shikim syte mu verbuan.
Per nje perkeledhje dhe pak ngrohtesi,
i mbyll syte c`do nate qe t`me shfaqesh ti!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptySat Jan 19, 2008 1:06 pm

shum e bukr kjo e fundit yes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptySat Jan 19, 2008 5:32 pm

heheheh merre dhe jepja......laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptySat Jan 19, 2008 5:33 pm

Dashuria ėshtė detė
e ē'do kush mund tė zhytet
por ai qe s'din te notoj
edhe mund tė mbytet laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptySat Jan 19, 2008 5:33 pm

Shyqyr qė shkove
e qafen e thefsh
syt mos ti pafsha
e kurrė mos u kthefsh laugha:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh EmptyThu Jan 24, 2008 4:42 pm

shume e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza puthjesh   Fraza puthjesh Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fraza puthjesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Dashuria...-
Kėrce tek: