albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si puthni...=]

Shko poshtė 
+3
angel
Markel
cupke_
7 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyThu Dec 27, 2007 5:59 pm

Dashi:
Puthjet e dashit janė te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.


Demi:
Puthjet e tua janė te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera


Binjaket:

Puthjet e binjakeve shpesh herė nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres janė te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrė

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janė te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetėm pas nderprerjes

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vėshtirė dhuroni puthje

Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndėrmend

Shigjetari:
Puthjet e tuaja janė spontane, ashtu qe atė qe e puthni gjithmon kėrkon edhe me ....

Bricjapi:

Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė


Ujori:
Puthjet tuaja janė te lengeta dhe me se shumti dėshironi ti mbani sytė hapur

Peshqit:
Puthjet e tua janė momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditės
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyThu Dec 27, 2007 6:30 pm

vertet keshtu jane puthjet e peshqit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 1:22 am

Markel shkruajti:
vertet keshtu jane puthjet e peshqit
hahahaha si paske gje:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 11:31 am

si kam gje.po ashtu e provojme njehere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 1:33 pm

Markel shkruajti:
si kam gje.po ashtu e provojme njehere.
sipas horoskopit e kisha llafin tongue

un i kam me te mira :Bricjapi:
Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 3:20 pm

JU EDHE NE MENYRE TJETER NUK KA PROBLEM.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 4:38 pm

ka shuuuumee problemee:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 4:55 pm

hahahahahaa cfar problemesh psh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 4:57 pm

gjeji vet:P te gjitha un do ti tregoj ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 5:32 pm

he mi he ma trego please
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 5:43 pm

shko se ta tregon eduardi laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 7:57 pm

po ty kush ta tregon apo ajo cita e lagjes tende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 7:58 pm

ma trego se me bere shum kurios qe ta di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 8:23 pm

hahahhahaha po ajo ēita nuk eshte ne lagjen tone ore laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 8:24 pm

Markel shkruajti:
ma trego se me bere shum kurios qe ta di
tongue e ka secret .. laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 8:31 pm

si te doje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 9:14 pm

hahahahah po si te doje po ca ..eshte zgjedhja e saj..soo.. tongue tongue laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 9:18 pm

ti se di se per ke cite them une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyFri Dec 28, 2007 9:24 pm

ouuuuuu kush eshte kjo ore ????? tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptySat Dec 29, 2007 3:14 am

mos e beni chit-chat se ju thyj n'mes laugha:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptySun Dec 30, 2007 8:45 pm

hahahahhah denisa te thyen ne mes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyMon Dec 31, 2007 12:42 am

pse sta mbush mendjen e ?tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyMon Dec 31, 2007 11:53 am

hahahaa ma mbush shum mendjen qe te thyen ti ne mes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyMon Dec 31, 2007 2:33 pm

Pse si te duket ty Markel , se beson ?tongue Me mir ta besosh laugha:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] EmptyTue Jan 01, 2008 5:06 am

besoje floriden markel se flet nga pervoja laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Sponsored content

Si puthni...=] Empty
MesazhTitulli: Re: Si puthni...=]   Si puthni...=] Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si puthni...=]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Dashuria...-
Kėrce tek: