albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Per cunat

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Per cunat Empty
MesazhTitulli: Per cunat   Per cunat EmptyThu Dec 27, 2007 5:56 pm

A do ta kishit problem qe e dashura juaj te ishte me e gjate se ju ?? yes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Per cunat Empty
MesazhTitulli: Re: Per cunat   Per cunat EmptyThu Dec 27, 2007 6:32 pm

jo nuk do te kishte problem.dashuria nuk njeh as gjatesine dhe as moshen . hug
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Per cunat Empty
MesazhTitulli: Re: Per cunat   Per cunat EmptyThu Dec 27, 2007 8:19 pm

Markel shkruajti:
jo nuk do te kishte problem.dashuria nuk njeh as gjatesine dhe as moshen . hug
se ke prob ti se aq sa je zor se ta kalon femer:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Per cunat Empty
MesazhTitulli: Re: Per cunat   Per cunat EmptyFri Dec 28, 2007 11:32 am

po ti e ke problem qe i dashuri yt te jete pak mi shkurter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Per cunat Empty
MesazhTitulli: Re: Per cunat   Per cunat EmptyFri Dec 28, 2007 1:34 pm

Markel shkruajti:
po ti e ke problem qe i dashuri yt te jete pak mi shkurter

pooooo e kam

po 5cm taka duhet te ulesh qafen ta puthesh pastaj:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Per cunat Empty
MesazhTitulli: Re: Per cunat   Per cunat EmptySat Jan 19, 2008 1:13 pm

laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Per cunat Empty
MesazhTitulli: Re: Per cunat   Per cunat EmptySun Jan 20, 2008 3:44 pm

kam hall se me shtremberohet qafa ndaj:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
CooL_boY
Anetar i ri
Anetar i ri
CooL_boY


Male
Numri i postimeve : 16
Location : Gjithandej
Registration date : 20/01/2008

Per cunat Empty
MesazhTitulli: Re: Per cunat   Per cunat EmptyTue Jan 22, 2008 12:38 am

yess laugha

po un do e kisha problem te kisha te dashuren me te gjate se vetja laugha
sikur nuk shkon pa jo per gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Per cunat Empty
MesazhTitulli: Re: Per cunat   Per cunat EmptyFri Jan 25, 2008 6:36 pm

laugha denisa te shtrembohet qafa he
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Per cunat Empty
MesazhTitulli: Re: Per cunat   Per cunat Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Per cunat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Dashuria...-
Kėrce tek: