albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sms humoristike

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Sms humoristike   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 7:43 pm

I kerkova zotit bar, dhe me dha nje
fushe. I kerkova zotit uje dhe me dha detin. I kerkova zotit numrin e nje shtrige te shemtuar,
dhe me dha numrin tend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: sms humoristike   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 7:49 pm

Je aq idiot sa kur luan rolin e budallait dukesh normal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: te kam menduar   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 7:51 pm

Te kam menduar per gjithe naten, dhe arrita ne nje
konkluzion. ISHTE ME MIRE TE FLIJA ! ! !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: pse i refuzove   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 7:53 pm

Natyra te dha shume, bukuri, fizik, bollek, inteligjence. Po ti
tani do me thuash pse i rrefuzove
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Majmuni   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 7:55 pm

Nje majmun pyet mamin o maaaa pse jemi kaq te shemtuar ne, pse qan te keqen mami ti ske par ate qe po lexon mesazhin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Mjedisi   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 7:57 pm

Neser eshte dita e ruajtjes se mjedisit.
Kontribuo edhe ti. Mos dil nga shtepia ..hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 7:59 pm

ahahahhaahhaa Markel , shume e bukur laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 8:00 pm

Je aq i bukur sa kur kalon para PC aktivizohet antivirusi:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 8:01 pm

Dashuria eshte 1fushe me bar, ku kullot 1lop e 1gomar:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 8:01 pm

o shpirti im, o ylli i botes
kur te kujtoj ty
harroj ti shtie bar lopes:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: k.vodafon   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 9:53 pm

Kompania vodafon njofton klientet
se ne rrjetin e tij do ket c'rregullime dhe celulari i juaj do dridhet per dy
mnuta. Perfitoni nga rasti dhe futeni celularin ne b*the.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Salcicja   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 9:55 pm

180% e grave jane kundra marteses!
Sepse nuk ja vlen te blesh gjithe derrin per 60 gr salcice
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: i love you   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 9:58 pm

Ishte 1 dite e bukur...
Ere dhe stuhi...
Te dua i tha ajo...
As une i tha ai...
__________________
Kishe gjė per tė shtuar ti...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: vajza qe desha   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 9:59 pm

Ishte nje dite e bukur shtatori...
Vajzen qe un dehsa...
E rrapalloi traktori...
__________________
Kishe gjė per tė shtuar ti...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: mos e lexo   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 10:00 pm

NE ATO BRECKA TE ARGJENDA
DICKA FSHIHET ATY BRENDA
NJE I GJAT E DY TE RENDA
KUSH E LEXON KET E KA BRENDA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: M.mjedisit   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 10:02 pm

Ministria e mjedisit po bashkepunon me rinine shqipetare per te pastruar ambjentin nga plehrat.
Ju lutem bashkepunoni dhe ju me ne, gjej nje kosh edhe hidhu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: inteligjenca   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 10:03 pm

Zoti e solli inteligjencen ne toke nepermjet shiut.
Sa keqe ate dite ti kishe hapur cadren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 11:39 pm

Ti je ylli im i rene nga qielli. Gjynah qe re me fytyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 11:40 pm

Rrokullisu pas pemes
gjej djalin e zemres
mos e gjej te bukur se te tradheton
gjeje simpatik se te dashuron tongue laugha laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 11:41 pm

Nuk me zinte gjumi. dicka qe nuk me shqitej nga mendja.
E di cfare ishte?
Fytyra jote... buzeqeshja jote...gjithshka e jotja...sa e frikshme!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Sms humoristike EmptyWed Dec 26, 2007 11:47 pm

I dashur ti me kujton detin...valet e tij...kaltersine e tij...lekundien mbi vale...
Ai: E dashur sa me dashke...
Ajo: jo zemer, por me ze deti dhe me vjen me vjell...


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Jan 05, 2008 5:37 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Sms humoristike EmptyFri Jan 04, 2008 10:40 pm

per ke kjo laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Sms humoristike EmptyFri Jan 04, 2008 11:45 pm

hahahha pae as1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Sms humoristike EmptySat Jan 05, 2008 4:36 pm

he thash se do thoshe per Ax ose ate tjeten laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Sms humoristike EmptyFri Jan 11, 2008 7:36 pm

tongue Ne qoftese sonte ndihesh vetem dhe ke frike nga erresira ndize driten te marte e mira:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sms humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Sms humoristike Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sms humoristike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SMS humoristike per dashurine..

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Argetim & Humor :: Barsaleta-
Kėrce tek: