albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 C'rol luan femra dhe cfar vendi ze ne jeten e mashkullit?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

C'rol luan femra dhe cfar vendi ze ne jeten e mashkullit? Empty
MesazhTitulli: C'rol luan femra dhe cfar vendi ze ne jeten e mashkullit?   C'rol luan femra dhe cfar vendi ze ne jeten e mashkullit? EmptyWed Dec 26, 2007 7:40 pm

C'rol luan nje femer dhe cfare vendi i jepni asaj ne jeten tuaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
 
C'rol luan femra dhe cfar vendi ze ne jeten e mashkullit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Tema Shoqerore-
Kėrce tek: