albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 o sportisa

Shko poshtė 
4 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 5:19 pm

DeM shkruajti:
sweetyxpg shkruajti:
ore po qenke i poshter ti moooooooooo

POSHT JUVEEEEEEEEEEEEEEEE

hahahahahahahahahahahahahahaha

po car thua moo

po sjam moooooooooo mo
jam meeeeeee laugha laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 7:14 pm

sweetyxpg shkruajti:
DeM shkruajti:
sweetyxpg shkruajti:
ore po qenke i poshter ti moooooooooo

POSHT JUVEEEEEEEEEEEEEEEE

hahahahahahahahahahahahahahaha

po car thua moo

po sjam moooooooooo mo
jam meeeeeee laugha laugha
po ska gje moj moo. me fal. moj meee:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 8:27 pm

o miii ju te dy boll folet kaq shum per sport laugha laugha laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 8:47 pm

kujdes me interin ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptyFri Dec 28, 2007 9:18 pm

Markel shkruajti:
kujdes me interin ju

hahah INTER KOT KOT FAREEEEEEE
JUVENTUS THE BEST
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 11:26 am

angel shkruajti:
Markel shkruajti:
kujdes me interin ju

hahah INTER KOT KOT FAREEEEEEE
JUVENTUS THE BEST

hallall ta befte zoti;)
po ktu per sport eshte tema. pse boll folem per sport ne. perse te flasim? per ty?? :p
ok, do hap nje teme per te folur vetem me ty:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 3:37 pm

angel shkruajti:
o miii ju te dy boll folet kaq shum per sport laugha laugha laugha
ehhh..epo duhet tia fusesh kot ndo1her dhe ti
kete e ke pasoje e tifozllekut per juven:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 9:49 pm

sweetyxpg shkruajti:
angel shkruajti:
o miii ju te dy boll folet kaq shum per sport laugha laugha laugha
ehhh..epo duhet tia fusesh kot ndo1her dhe ti
kete e ke pasoje e tifozllekut per juven:P

hahahahahaha. ja ku te shpie tifozlleku i milanit. deri ku te pretendosh se juventusi te ben budalla:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 9:50 pm

ore juventusi ka per tua hapur kartelen ju po heee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:07 pm

sweetyxpg shkruajti:
ore juventusi ka per tua hapur kartelen ju po heee

posi posi. ja shiko dhe nja 2-13 muaj e te shohim kush do jete me kartele pastaj:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:13 pm

hahahaha ja ta shohim kush do jet
gjithe ata qe jane me juven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:19 pm

sweetyxpg shkruajti:
hahahaha ja ta shohim kush do jet
gjithe ata qe jane me juven

e shohim me. ti, andi dhe im vella njehere jeni te paret qe do merni kartele. pastaj shohim e bejme per ne te tjeret se do jene harxhuar kartelat deri atehere kur te me vije radha mua sat motre:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:21 pm

DeM shkruajti:
sweetyxpg shkruajti:
hahahaha ja ta shohim kush do jet
gjithe ata qe jane me juven

e shohim me. ti, andi dhe im vella njehere jeni te paret qe do merni kartele. pastaj shohim e bejme per ne te tjeret se do jene harxhuar kartelat deri atehere kur te me vije radha mua sat motre:D
hahahahaha po ska lezet ne tre veta te marrim kartele te paret
ti me time moter do ua japin me pare se 2 jeni tongue tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:30 pm

sweetyxpg shkruajti:
DeM shkruajti:
sweetyxpg shkruajti:
hahahaha ja ta shohim kush do jet
gjithe ata qe jane me juven

e shohim me. ti, andi dhe im vella njehere jeni te paret qe do merni kartele. pastaj shohim e bejme per ne te tjeret se do jene harxhuar kartelat deri atehere kur te me vije radha mua sat motre:D
hahahahaha po ska lezet ne tre veta te marrim kartele te paret
ti me time moter do ua japin me pare se 2 jeni tongue tongue
posiiiii. po sikur ska aq lezet tani se une sa e mbylla celin se mora ata te elbasanit qe te benin gati nja 2 kartela me emrin tend te andit dhe te vellait tim:D. tani sikur ska lezet qe tiu them une atyre qe u anulluan se ata jane shume te cmendur pas te cmendurve:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:33 pm

DeM shkruajti:

ti me time moter do ua japin me pare se 2 jeni tongue tongue
Cito :
posiiiii. po sikur ska aq lezet tani se une sa e mbylla celin se mora ata te elbasanit qe te benin gati 2 kartela me emrin tend te andit dhe te vellait tim:D. tani sikur ska lezet qe tiu them une atyre qe u anulluan se ata jane shume te cmendur pas te cmendurve:D
PO PO thuaji ti beje gati 2 kartela
nje per ty nje per floriden laugha:D:D:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:38 pm

sweetyxpg shkruajti:
DeM shkruajti:

ti me time moter do ua japin me pare se 2 jeni tongue tongue
Cito :
posiiiii. po sikur ska aq lezet tani se une sa e mbylla celin se mora ata te elbasanit qe te benin gati 2 kartela me emrin tend te andit dhe te vellait tim:D. tani sikur ska lezet qe tiu them une atyre qe u anulluan se ata jane shume te cmendur pas te cmendurve:D
PO PO thuaji ti beje gati 2 kartela
nje per ty nje per floriden laugha:D:D:

e moj de se lapsus ishte. 2 me 3 afer shume jane:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:41 pm

e afer afer po per ate lapsus shkoni ju te 2 te paret ne elbasan pasaj un me andin e me tet vlla:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:44 pm

sweetyxpg shkruajti:
e afer afer po per ate lapsus shkoni ju te 2 te paret ne elbasan pasaj un me andin e me tet vlla:D

e po mos ia fut kot de tani:P
se une e bera porosine per ju te 2
ja shikoje kur te te vije ndo1 email e te te tregoje kartelen tende te re:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySat Dec 29, 2007 10:54 pm

po ne jemi 3 ore per ke e porosite kartelen ti ?
aaa cben juvjaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySun Dec 30, 2007 11:32 am

sweetyxpg shkruajti:
po ne jemi 3 ore per ke e porosite kartelen ti ?
aaa cben juvjaaa

po dmth tani 2 bie fjala, po e ke parasysh ti si e perdorim ne pogradecaret ate shprehjen:"nja 2 gjera", kur ne te vertete ke mare 10 gjera. e ke parasysh ti:D:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptySun Dec 30, 2007 6:54 pm

jo se kam tongue

qe mos zihemi ne te 3 merri ti me floriden ato 2 kartela laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptyMon Dec 31, 2007 2:04 am

Devi pa na thuj 1cik ke ke bukuroshin e skuadres ?laugha

te gjithe te futin friken laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptyMon Dec 31, 2007 2:39 pm

sweetyxpg shkruajti:
Devi pa na thuj 1cik ke ke bukuroshin e skuadres ?laugha

te gjithe te futin friken laugha

ti do te dish ke mbajne per bukuri ne skuader?????

NEDVED, pastaj vijne te tjeret.
ti cme mburesh me ate kakane qe ate vetem nga emri (a mbiemer car e ka kete) si e ka. he thuaj tani qe e ka vetem notke:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptyMon Dec 31, 2007 3:17 pm

ky mo devi laugha obobobobooo me trembi do me dale ne ederr do me trembe
o sportisa - Faqe 2 Nedvedpavel1kv1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 EmptyMon Dec 31, 2007 3:18 pm

shikoje 1cik kete laugha ky te merr meqafee

o sportisa - Faqe 2 Kakasm4


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Jan 01, 2008 4:40 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Sponsored content

o sportisa - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: o sportisa   o sportisa - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
o sportisa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: