albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Miss&Mister i forumit

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyTue Dec 25, 2007 5:39 pm

Kush eshte Miss&Mister i forumi laugha:D
1.and..
Miss&Mister i forumit 303zoomqf0


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Dec 25, 2007 5:48 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyTue Dec 25, 2007 5:48 pm

2.Markel
Miss&Mister i forumit 304zoomfw7
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyTue Dec 25, 2007 5:48 pm

3.rooney
Miss&Mister i forumit 305zoomqh7
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyTue Dec 25, 2007 5:49 pm

4.Eni
Miss&Mister i forumit 254zoomjd4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyTue Dec 25, 2007 5:49 pm

5.Klodian
Miss&Mister i forumit 252zoomcy8
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyTue Dec 25, 2007 6:16 pm

6.Denisa kjo de:P:
Miss&Mister i forumit Mauujj9
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyTue Dec 25, 2007 6:23 pm

7.xgirlx
Miss&Mister i forumit Mauii8
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyTue Dec 25, 2007 6:27 pm

unee:P:
Miss&Mister i forumit Mauuujy9
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyTue Dec 25, 2007 6:28 pm

vazhdojme te shtojme kandidate te tjere tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyTue Dec 25, 2007 8:26 pm

aNgeL shkruajti:
6.Denisa kjo de:P:
Miss&Mister i forumit Mauujj9

hhahahahahahah sa e mirke qenkam tongue: tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyTue Dec 25, 2007 8:27 pm

aNgeL shkruajti:
Kush eshte Miss&Mister i forumi laugha:D
1.and..
Miss&Mister i forumit 303zoomqf0

hahahahahahahahahahahahaha ky qenka me i bukur se uneeeee crying crying tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyWed Dec 26, 2007 9:54 pm

tongue ja ku erdhi dhe Devi Miss&Mister i forumit Williecloseupyy1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyThu Dec 27, 2007 2:01 pm

aNgeL shkruajti:
tongue ja ku erdhi dhe Devi Miss&Mister i forumit Williecloseupyy1

hahahahhaahah mire e beri qe erdhi , duhej dhe ai tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyMon Dec 31, 2007 5:37 pm

angel shkruajti:
tongue ja ku erdhi dhe Devi Miss&Mister i forumit Williecloseupyy1

hehe, sa trendy jam:P:P
shum i bukur jam he thoni cte doni:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyMon Dec 31, 2007 5:44 pm

laugha hehe Devi gjithmone duke qeshur ti tongue:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyMon Dec 31, 2007 7:05 pm

angel shkruajti:
laugha hehe Devi gjithmone duke qeshur ti tongue:D

ehhhh. mua me ngelen dhembet jashte. po e verteta eshte se nuk e kam gjuhen aq.:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyMon Dec 31, 2007 10:01 pm

hahahahhahahhahahahaa ska gje po he:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyTue Jan 01, 2008 5:13 am

DeM shkruajti:
angel shkruajti:
tongue ja ku erdhi dhe Devi Miss&Mister i forumit Williecloseupyy1

hehe, sa trendy jam:P:P
shum i bukur jam he thoni cte doni:P

2m gjuhen o devi tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyTue Jan 01, 2008 5:53 pm

jo me se e ngaterrove 2 e 20 laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptySat Jan 05, 2008 3:07 pm

angel shkruajti:
jo me se e ngaterrove 2 e 20 laugha

mir mir, ashtu e leme. se ua gjej une juve. ja sa ta reglloj pak internetin te pc im, pa ta shikoni ju te dyja.
e dini sa te bukura do iu nxjer apo jo?? do jeni misset e forumit pa diskutim:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptySat Jan 05, 2008 5:32 pm

hahhahahahahahahahaha devi ty sta kalojme ne , ti do jesh mister i forumit u vendos laugha laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DeM
Moderator
Moderator
DeM


Male
Numri i postimeve : 79
Location : POGRADEC, Albania
Registration date : 25/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyTue Jan 08, 2008 10:16 pm

angel shkruajti:
hahhahahahahahahahaha devi ty sta kalojme ne , ti do jesh mister i forumit u vendos laugha laugha

uaaaaa po cqe ky lajm kaq i mire me eeee???tongue:P
uaaa ja kete se prisja une:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.dem-corp.tk
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyThu Jan 10, 2008 4:34 pm

hahahahahahha tongue po pse ore ca ka? tongue:D mister i forumi laugha ku ka me mir , kurse denisen do e bejme miss e fforumi laugha shi ca poste te larta ju kemi gjetur laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit EmptyThu Jan 10, 2008 4:35 pm

e de se po sdeshe ste bejme ne tongue si te kesh qejf laugha:Dhahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Miss&Mister i forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Miss&Mister i forumit   Miss&Mister i forumit Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Miss&Mister i forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cfare i mungon forumit ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Art & Kulture :: Galeria-
Kėrce tek: