albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Eja...

Shko poshtė 
3 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Eja...   Eja... EmptyMon Dec 24, 2007 6:48 pm

Eja ……

EJA I DASHUR,
RREMBEME ME KRAHET E TU
DHE LART NE QIELL MERRME FLUTURIM
UNE NE TRUPIN TEND
TI NE TRUPIN TIM.

Eja... F_Graphics1i_beb6m_a455360

ME SHTRENGO FORT,
NE KRAHET E TU SI ENGJELLOR
DHE ME PUTH ME AFSHIN E NGROHTE
TE BUZEVE QE I ADHUROJ.


Eja... F_miscellani_beb6m_4de7eac

BEJ DASHURI ME MUA
TE DY SI NJE TRUP I VETEM
NE SHTRATIN E BUTE TE DASHURIS
TE NDJEJ
KUR TI RENKON NGA NDJESIT E KENAQSIS.

Eja... F_myspaceici_beb6m_fba3d3f


EJA,
SHTRENGOME AQ SHUME SA E NDJEN NE SHPIRT
EJA,
I SHTRENJTI IM


Eja... F_myspaceici_beb6m_33fea0f

LESHOJE DASHURINE TE FLUTUROJ E LIRE…….


Eja... F_untitledi_beb6m_06e4d71
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyFri Dec 28, 2007 11:35 am

ja po vij me prit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyFri Dec 28, 2007 1:29 pm

kush te thirri ty mo:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyFri Dec 28, 2007 3:25 pm

PO TI KUJT PO I THUA EJA UNE E LEXOVA I PARI UNR DO TE VIJ DHE PO PATI MUNDESI DIL TE BALLKONI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyFri Dec 28, 2007 4:40 pm

Markel shkruajti:
PO TI KUJT PO I THUA EJA UNE E LEXOVA I PARI UNR DO TE VIJ DHE PO PATI MUNDESI DIL TE BALLKONI
hahahahahaha jo sdal se kam hall mos bie nga ballkoni laugha fighting
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyFri Dec 28, 2007 4:52 pm

he se te pres une poshte tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyFri Dec 28, 2007 4:55 pm

ti smban dot veten do me mbash mua tongue:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyFri Dec 28, 2007 5:33 pm

he se po ashtu e provojme njehere a te pres ose a e mbaj dot veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyFri Dec 28, 2007 5:41 pm

tongue:tongue lere fare me mire se na shan ai pastaj:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyFri Dec 28, 2007 8:00 pm

pse te na shaje. mos na shaje ajo cita e lagjes tende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyFri Dec 28, 2007 8:38 pm

po mos ki merak se nuk vi mos u merzit mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyFri Dec 28, 2007 9:34 pm

kuku ca keni ore perse po zireni ju e??
Markel shum i merzitur dukesh tongue edhe avatari yt ashtu qenka laugha laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptySat Dec 29, 2007 12:45 am

ore cita jane ato te dyja qe ka eduardi ne bange jo shoqet time tongue
gjynah i shkreti kush e di si i duron laugha:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptySat Dec 29, 2007 10:44 pm

hahahaha mir e ke po ti kisha une ato do i kisha shpen ne ndonje kopsh per citat .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptySat Dec 29, 2007 11:01 pm

hhahahahha po cliroje qe atje te shkretin se gjynah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptySun Dec 30, 2007 6:05 pm

une e cliroj ate po ai nuk do se ka rene brenda e kupton ti per se e kam fjalen he .ka rene brenda ne te dyja pishinat . laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptySun Dec 30, 2007 6:57 pm

hahahahaha me vertet ore ? po si ra njekohesisht ne dy pishina ?tongue

eshte hedhur me qejf ai po he sma do mendja te kete rreshkitur laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptySun Dec 30, 2007 8:42 pm

ne njeren i reshkiti kemba te tjetra u hodh se e detyroji ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyMon Dec 31, 2007 2:36 pm

hahahahahhahahahhahah kush ishte kjo qe e detyroi ?? A.. apo A...hhahhah, se ju nis dhe emri njesoj laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyMon Dec 31, 2007 2:37 pm

Markel po njera prej tyre nuk po detyron Eduardin oreee...........harrove ate dite ne kinema qe te tha denisa laugha:D:D:DD
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyMon Dec 31, 2007 2:38 pm

jan shummm shoqe te ngushta ato ..si ti me Eduardin laugha:D:D:D:D:D:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyMon Dec 31, 2007 2:58 pm

hahahahha une skam lidhje fare. eduarti vete nga dita nga kalaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyMon Dec 31, 2007 3:02 pm

hahahahhahahah posi posi tani dole i pafajshem ti eeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyMon Dec 31, 2007 3:20 pm

po une vij nga burimat sepse ashtu eshte nje pune kurse eduarti shkon sepse takon anjezen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... EmptyMon Dec 31, 2007 3:21 pm

kurse anxhelen e takon ne mengjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Eja... Empty
MesazhTitulli: Re: Eja...   Eja... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Eja...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Dashuria...-
Kėrce tek: