albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Gruaja qe i hante burrat!

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Gruaja qe i hante burrat! Empty
MesazhTitulli: Gruaja qe i hante burrat!   Gruaja qe i hante burrat! EmptyMon Dec 24, 2007 3:18 pm

Gruaja qe i hante burrat !!
Nje grua ka ngrene 5 burra 3 prej te cileve
kane qčne vellezer dhe me pas edhe 2 te tjere
ne martesa te tjera!Ajo nuk ka lene femije
me asnjerin burre,ndersa jeta e saj e femijerise
pershkruhet me shume detaje befasie.
Ne naten e saj te pare te nuserise,i kishte vdekur burri
i pare,pastaj vellai tjeter e me vone edhe i 3-ti!

Me te dale ne drite,si femije ajo kishte
ende te girvishte me thonje gjithcka
qe kishte para vetes.Ashtu e kishte pershkruar e čma
,duke dashur te pershkruante personalitetin e saj
prej nje femie dinamik,e cila gjith jeten
deshironte te ishte aktive.Edhe kur e kishte
lidhur ne djep per te bere gjume,mbrenda pelenave
i leviste gishterijte,duke kerkuar gervishtje
qofte edhe te trupit.
E čma thoshte se ajo gjithnje e kishte majen e gishterijve
te lenduar dhe thojtee plasaritur.Me tej,kishte filluar
te ecte shume e vogel.Nuk i kishte as 8 muaj
kur i kishte bere hapat e para,Ecte dhe nuk rrezohej
E mbante trupin drejt dhe kishte qendrueshmeri
shume te madhe .Fqinjet thone se ajo posa zgjohej
nga gjumi nisej te trekendeshi malor ne fund te livadhit
dhe hante gjethet e lerthit( bime qe mungullonte
ne mesin e dushkut ne pranveren e hershme)
E kerkonin me ore te tera,derisa mesuam vendin
se ku mund ta gjenin.Buka per te ishte e tepert
dhe ajo qe e karakterizonte femijerine e saj
ishte se te ushqyerit perjashtonte ne mase te madhe
buken si ushqim i perhersheM.Si vajze u be edhe me
e cuditshme kur u pa se hante edhe barin tjeter te uthulles
se gjelber,qe kishte flete eliptike.Deshira e saj e madhe
gadishmeria e pranise se saj ne ceremonite e kotezheve
funerale dhe te varrimeve si dhe qendrimi dhe gervishtja
e varreve.Qysh si femije e lidhte shumecka me varret
dhe llojet e barerave te ndryshme.Kur e shikonin ne sy
dukej tmerresishte e deprtueshme dhe thuhej se kishte
sy indentik si te gjarprit!Ata qe e njihnin thonin se skishte
sy njeriu qe mund ti rezistonte shikimit te saj.
Kishte shume potenciale te hipnozes ne syte e saj
dhe ata qe mund te kishin frike magjine dhe hipnozen,
zakonishte,iknin prej saj.Pershkrimi i bukurise se saj
thuhej se ishte perrallor.Ishte shume e bukur dhe mirmbahej
ne menyre te vecante nga preparatet me te shtrejta
dhe me te kerkuara kozmetike. affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
and..
Moderator
Moderator
and..


Male
Numri i postimeve : 76
Registration date : 25/12/2007

Gruaja qe i hante burrat! Empty
MesazhTitulli: Re: Gruaja qe i hante burrat!   Gruaja qe i hante burrat! EmptyTue Dec 25, 2007 4:11 am

Nje grua e tille te bjere dhe.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.atdheuyne.4forum.biz
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Gruaja qe i hante burrat! Empty
MesazhTitulli: Re: Gruaja qe i hante burrat!   Gruaja qe i hante burrat! EmptyTue Dec 25, 2007 4:21 am

and.. shkruajti:
Nje grua e tille te bjere dhe.....

hahahahhahahahaa eshte dhurate nga qielli, zor se gjen 2 si kjo laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Sponsored content

Gruaja qe i hante burrat! Empty
MesazhTitulli: Re: Gruaja qe i hante burrat!   Gruaja qe i hante burrat! Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gruaja qe i hante burrat!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Shkenca :: Kuriozitete-
Kėrce tek: