albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Super Bluetooth Hack v1.07-Hack mobile phones

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 32
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Super Bluetooth Hack v1.07-Hack mobile phones Empty
MesazhTitulli: Super Bluetooth Hack v1.07-Hack mobile phones   Super Bluetooth Hack v1.07-Hack mobile phones EmptyFri Feb 01, 2008 2:45 pm

Kur behet lidhja npm bluetooth me telefonin tjeter ju mund:
- Te lexoni mesazhet e tij
- te lexoni kontaktet (numrat e telefomit)
- te ndryshoni profilin
- te luani ringtonet edhe nese telefoni eshte silent
- te luani muziken ne telefonin e tij
- te ristartoni telefonin e tij
- te fikni telefonin e tij
- ti beni restore factory setting
- te ndryshoni volumin e zileve
- Dhe me e bukura eshte:
Te telefononi nga telefoni i tij,duke perdorur kreditet e kartes se tij.
Lexo:
1.) Kur te behet lidhja me telefonin tjeter npm bluetooth perdorni kodin 0000
2.) Personi Viktime mund ti shofi levizjet qe behen ne telefonin e tij,duhet shfrytezuar momenti kur eshte i pavemendshem.

Fajli eshte ne format JAD dhe eshte funksional vetem per Nokiat Symbian,dhe disa lloje te tjera telefonash jo nokia.

Shkarkojeni:
Shkarko ketu

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Fri Feb 01, 2008 2:48 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 32
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Super Bluetooth Hack v1.07-Hack mobile phones Empty
MesazhTitulli: Re: Super Bluetooth Hack v1.07-Hack mobile phones   Super Bluetooth Hack v1.07-Hack mobile phones EmptyFri Feb 01, 2008 2:47 pm


_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
 
Super Bluetooth Hack v1.07-Hack mobile phones
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Shkenca :: Kerkesa-Shkarkime-
Kėrce tek: