albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shkarko video nga youtube.com

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Shkarko video nga youtube.com Empty
MesazhTitulli: Shkarko video nga youtube.com   Shkarko video nga youtube.com EmptyFri Feb 01, 2008 2:21 pm

Ata qe perdorin firefox mund te perdorin download helper per te shkarkuar video nga youtube, google video e shume te tjera ....
Kliko Ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Shkarko video nga youtube.com Empty
MesazhTitulli: Re: Shkarko video nga youtube.com   Shkarko video nga youtube.com EmptyFri Feb 01, 2008 2:22 pm

Ose mund te perdorni Real One Player Beta, thjesht fare, per ti shkarkuar si flv files dhe pastaj i konvertoni si videos.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
 
Shkarko video nga youtube.com
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Video te PG

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Shkenca :: Kerkesa-Shkarkime-
Kėrce tek: