albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Australi, fushate publicitare kunder iPod

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Australi, fushate publicitare kunder iPod Empty
MesazhTitulli: Australi, fushate publicitare kunder iPod   Australi, fushate publicitare kunder iPod EmptySun Jan 20, 2008 12:23 am

Qeveria australiane ka vendosur te sillet ashper per te luftuar fenomenin e te rinjve qe vdesin nga perplasja e makinave pasi kalojne neper rruge me iPod dhe kufje ne vesh. Ja fushata publicitare shok kunder ketij fenomeni qe po transmetohet ne gazetat dhe televizionet australiane.
Australi, fushate publicitare kunder iPod 111111fb2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Australi, fushate publicitare kunder iPod Empty
MesazhTitulli: Re: Australi, fushate publicitare kunder iPod   Australi, fushate publicitare kunder iPod EmptySun Jan 20, 2008 12:26 am

Australi, fushate publicitare kunder iPod 222za7
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
 
Australi, fushate publicitare kunder iPod
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Shqiperia :: Shtypi & Aktualiteti-
Kėrce tek: