albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nje keshille mbi kujdesin nga virusi!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Nje keshille mbi kujdesin nga virusi!! Empty
MesazhTitulli: Nje keshille mbi kujdesin nga virusi!!   Nje keshille mbi kujdesin nga virusi!! EmptySun Jan 20, 2008 12:14 am

KUJDES: Nga virusi me i ri qe pritet te pushtoj me miliona Kompjuter (PC) ne Bote!PERCILLENI KETE PARALAJMERIM TE SHOKET E JUAJ DHE TE PERSONAT QE KONTAKTONI:*Ju duhet te jeni ne dijeni gjate diteve vijuese: Te mos e hapni asnje porosi me fajlin e bashkangjitur te quajtur "Invitation" pa dallim se kush ju a ka derguar, eshte virus qe hap Olimpic Torch i cili "djeg" te tere hard diskun C te kompjuterit tuaj. Ky virus do te pranohet nga dikush qe ka e-mail adresen tuaj ne listen kontaktuese te saj/tij, Kjo eshte arsyeja pse ju duhet ta dergoni kete e-mail te te gjithe personat qe ju kontaktoni. Nese ju pranoni e-mail-in e quajtur "invitation", mendime (ide) te derguar nga shoket, mos e hapni ate dhe ta mbyllni kompjuterin menjehere. Ky eshte virusi me i keq, sipas CNN, ndersa eshte klasifikuar nga Microsofti si virusi me destruktiv i gjithe koherave.Ky virus eshte zbuluar para dy ditesh nga McAfee, Symantec dhe ende nuk ka ndonje mendim per zgjidhjen e tij.....Ky virus thjeshte shkaterron Zero Sector-in te Hard Disc-ut, ku mbahen informacionet tuaja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
 
Nje keshille mbi kujdesin nga virusi!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Shkenca :: Informatika & Teknologjia-
Kėrce tek: