albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nė pranga gjyshja qė trafikonte drogė!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Nė pranga gjyshja qė trafikonte drogė! Empty
MesazhTitulli: Nė pranga gjyshja qė trafikonte drogė!   Nė pranga gjyshja qė trafikonte drogė! EmptyWed Jan 16, 2008 3:13 pm

Policia australiane arrestoi ditėt e fundit njė grua 81-vjeēare, e cila dyshohet se ka kultivuar dhe ka shitur marijuanė. Gjyshja ėshtė arrestuar sė bashku me gjashtė persona tė tjerė nė njė aksion kundėr nė Jang, qytet qė ndodhet 250 kilometra nė jugperėndim tė Sidnejit. Ajo ėshtė akuzuar pėr prodhimin dhe shitjen e drogės, por ėshtė liruar me kusht ndėrsa gjykimi ėshtė caktuar pėr muajin e ardhshėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
 
Nė pranga gjyshja qė trafikonte drogė!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Shqiperia :: Shtypi & Aktualiteti-
Kėrce tek: