albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Barsaleta

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Barsaleta Empty
MesazhTitulli: Barsaleta   Barsaleta EmptySun Dec 30, 2007 10:05 pm

Njė shkencėtar Shqiptar merr pjesė nė njė konferencė rreth kėrkimeve arkeologjike. Filluan tė mburren Amerikanėt: - nė vendin tonė gėrmuam 25 metra nėn dhe dhe gjetėm kabllo telefoni. Dmth tė parėt tanė kanė pėrdorur telefona. I vjen rradha Shqiptarit: - Ne nė vendin tonė gėrmuam 50 m sgjetėm gjė, gėrmuam edhe 50 m tė tjerė prapė sgjetėm gjė ... dmth. tė parėt tanė kanė pėrdorur celular.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Barsaleta Empty
MesazhTitulli: hajduti   Barsaleta EmptySun Dec 30, 2007 10:06 pm

Njė hajdut shkon nė Pazar pėr tė shitur rrobat qė kishte vjedhur, por njė hajdut tjetėr ia vjedh. Nė darkė e shoqja e cila e sheh tė mėrzitur e pyet: “Sfitove gjė?” – Hajduti duke qeshur: “-Kėsaj here i shita me ēmimin qė i mora.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Barsaleta Empty
MesazhTitulli: babi im   Barsaleta EmptySun Dec 30, 2007 10:08 pm

Disa fėmijė po mburreshin se i kanė baballarėt tė shpejtė: Njėri thotė: - Babi im pasi hedh shigjetėn vrapon dhe e kap e kap pa arritur nė shėnjestėr. I dyti: - Babi im gjuan me pistoletė dhe e kap plumbin pa arritur shėnjestrėn... I treti: Se mos ėshtė ndonjė gjė kjo. Babi im ėshtė mėsues, megjithėse puna i mbaron nė orėn 4 vjen nė shtėpi qė nė 1.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Barsaleta Empty
MesazhTitulli: berluskoni   Barsaleta EmptyMon Dec 31, 2007 9:31 pm

Berluskoni beri nje vizite mbretereshes se anglise. Ate dite
kishin planifikuar nje shetitje me karroce neper parqet e pallatit. Duke shetitur njeri prej kuajve
qe terhiqte karrocen ja fut nje derr pordhe. Mreteresha e turperuar i kerkon ndjese Berluskonit:
Me falni per sa ndodhi me pare, vertete s'di c'te them Berluskoni ja kthen me karizmin e tij:
S'ka per se, vertete. Une kujtova se ishte kali......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Barsaleta Empty
MesazhTitulli: berberi   Barsaleta EmptyMon Dec 31, 2007 9:31 pm

Sa herė e rruan fyturėn nė ditė?
rreth 50-60 herė nė ditė.
Mos je i ēmendur?
Jo jam berber.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Barsaleta Empty
MesazhTitulli: je majmun   Barsaleta EmptyMon Dec 31, 2007 9:32 pm

3 majmune u larguan nga nje kopesht zoologjik. Njeri u kap
ne maje te nje peme, tjetri duke ngrene banane, ndersa i treti u kap duke lexuar kete sms!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Barsaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barsaleta   Barsaleta EmptyThu Jan 03, 2008 2:41 pm

E di se sa rendesi kam per ty, se sa ma ndjen mungesen, se sa
nevoje ke per mua..
Me vjen keq qe te kam lene pergjithmone..
Me dashuri,
Truri jot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Barsaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barsaleta   Barsaleta EmptyFri Jan 04, 2008 10:39 pm

hahahhah shum e bukur flori . laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Barsaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barsaleta   Barsaleta EmptyFri Jan 04, 2008 11:49 pm

hahahah ta kushtoj ty laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Barsaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barsaleta   Barsaleta EmptySat Jan 05, 2008 4:35 pm

thnx por kushtoja vetes tende ose atyre te 2 e di vete ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Barsaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barsaleta   Barsaleta Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barsaleta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barsaleta nga shkolla :-)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Argetim & Humor :: Barsaleta-
Kėrce tek: