albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 E kunderta

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

E kunderta Empty
MesazhTitulli: E kunderta   E kunderta EmptySat Dec 29, 2007 6:06 pm

Shkruani te kunderten e fjales dhe pastaj vendosni nje fjale tjeter.

argetim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

E kunderta Empty
MesazhTitulli: Re: E kunderta   E kunderta EmptySun Dec 30, 2007 4:32 pm

merzitje..
angel tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

E kunderta Empty
MesazhTitulli: Re: E kunderta   E kunderta EmptyTue Jan 01, 2008 6:29 am

demon laugha

te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

E kunderta Empty
MesazhTitulli: Re: E kunderta   E kunderta EmptyThu Jan 03, 2008 2:08 pm

te urrej
bukuroshke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

E kunderta Empty
MesazhTitulli: Re: E kunderta   E kunderta Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E kunderta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Argetim & Humor :: GJeagjeza & Lojra fjalesh-
Kėrce tek: