albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Tituj kengesh^kengetare

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Tituj kengesh^kengetare Empty
MesazhTitulli: Tituj kengesh^kengetare   Tituj kengesh^kengetare EmptySat Dec 29, 2007 6:02 pm

secili do shkruaj nje titull kenge dhe anetari posht do gjeje emrin e kengetarit dhe do leje nje titull tjeter :)

Psh. like a boy

*********
ciara

- wake me up when septemer ends
[i]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Tituj kengesh^kengetare Empty
MesazhTitulli: Re: Tituj kengesh^kengetare   Tituj kengesh^kengetare EmptySun Dec 30, 2007 4:55 pm

green day tongue
-dame laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Tituj kengesh^kengetare Empty
MesazhTitulli: Re: Tituj kengesh^kengetare   Tituj kengesh^kengetare EmptyMon Dec 31, 2007 2:22 am

jennyfer lopez & chayane yes

*nothing else matter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Tituj kengesh^kengetare Empty
MesazhTitulli: Re: Tituj kengesh^kengetare   Tituj kengesh^kengetare EmptyThu Jan 03, 2008 8:00 pm

Metallica

Buy u a drink..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Tituj kengesh^kengetare Empty
MesazhTitulli: Re: Tituj kengesh^kengetare   Tituj kengesh^kengetare Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tituj kengesh^kengetare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Argetim & Humor :: GJeagjeza & Lojra fjalesh-
Kėrce tek: