albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Syckat...*_^

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Syckat...*_^ Empty
MesazhTitulli: Syckat...*_^   Syckat...*_^ EmptyFri Dec 28, 2007 5:05 pm

Ēfarė thote Ngjyra e Syve tuaj !!!
SYTE E ZINJ:

Ngjyra e syve tuaj,ju ben qė te jeni gjithnje njerez serioz dhe qė gjėrat i beni me pjekuri.Gjithnje pertej shikimit te personave qė kane sy te zinj fshihet njė mister i trasheguar.

SYTE KAFE:

Syte kafe jane mjaft ekspresive dhe deshmojne pėr aftesi mbi mesataren dhe jane mjaft te talentuar.Zakonisht ata jane njerez kembengules dhe kerkues ndaj vartesve,kjo per shkak te hijes se rende.

SYTE DYNGJYRESH:

Jane syte me terheqes dhe bindes,ne raste te vecante zoterojne pushtetin e hipnotizimit te personave te tjere.Konsiderohen shume terheqes,jane mjaft ekzotike.Shprehin vetebesim dhe deshmojne krenari.


SYTE GESHTENJE:

Deshmojne se individi ėshtė zot i fjales dhe se meriton ti zihet bese.Sa me e mbyllur te jetė ngjyra aq me shume ato rrezatojne sensualitet.E meta kryesore ėshtė se flasin shume pėr vetveten.

SYTE E KALTER:

Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshem,por duhet te levizin nga vendi dhe te jene ne kerkim te tij.

SYTE E GJELBER:

Shumica e njerezve me sy te gjelber,konsiderohen mjaft te urte dhe te bindur.Keta njerez dine te sillen dhe respektojne te tjeret,por ne raste te vecanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te behen mjaft agresive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Syckat...*_^ Empty
MesazhTitulli: Re: Syckat...*_^   Syckat...*_^ EmptySun Dec 30, 2007 4:06 pm

SYTE E KALTER:

Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshem,por duhet te levizin nga vendi dhe te jene ne kerkim te tij.


keto jane syckat e mia laugha laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Syckat...*_^ Empty
MesazhTitulli: Re: Syckat...*_^   Syckat...*_^ EmptySun Dec 30, 2007 6:01 pm

Cito :
SYTE E GJELBER:

Shumica e njerezve me sy te gjelber,konsiderohen mjaft te urte dhe te bindur.Keta njerez dine te sillen dhe respektojne te tjeret,por ne raste te vecanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te behen mjaft agresive
yes pak a shume keshtu jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Syckat...*_^ Empty
MesazhTitulli: Re: Syckat...*_^   Syckat...*_^ EmptyTue Jan 01, 2008 2:01 pm

po une cfar sy kam ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Syckat...*_^ Empty
MesazhTitulli: Re: Syckat...*_^   Syckat...*_^ EmptyTue Jan 01, 2008 3:26 pm

ku di un ca sycka ke ti tongue:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Syckat...*_^ Empty
MesazhTitulli: Re: Syckat...*_^   Syckat...*_^ EmptyWed Jan 16, 2008 1:13 am

syckat si ato te tuat...............laugha:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Sponsored content

Syckat...*_^ Empty
MesazhTitulli: Re: Syckat...*_^   Syckat...*_^ Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Syckat...*_^
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Argetim & Humor :: Chit-Chat-
Kėrce tek: