albo-youth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? Empty
MesazhTitulli: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? EmptyFri Dec 28, 2007 4:59 pm

Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? EmptySun Dec 30, 2007 8:02 pm

as1 tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? EmptyTue Jan 01, 2008 5:38 am

takova markelin me eduardin shpresoja te takoja ndo1 tjeter laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? EmptyTue Jan 01, 2008 2:09 pm

ke shpresoje mi zemra he u merzite qe na takove ne he .he se po te pash edhe njehere do bej sikur nuk te shof. crying
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? EmptyTue Jan 01, 2008 3:22 pm

sot skam takuar njeri akoma se sa u cova pe gjumit tongue:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? EmptyTue Jan 01, 2008 10:58 pm

takova 1kusheri
shpresoja te takoja...as1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? EmptyThu Jan 03, 2008 1:59 pm

takova..as1 prap laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? EmptyFri Jan 04, 2008 10:34 pm

takova dike, qe nuk shpresoja ta takoja me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel


Male
Numri i postimeve : 256
Age : 33
Registration date : 25/12/2007

Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? EmptyWed Jan 09, 2008 9:18 pm

po si modifikohen keto se do i bej nje gje dikujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel
Moderator
Moderator
angel


Female
Numri i postimeve : 423
Age : 31
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? EmptyThu Jan 10, 2008 4:26 pm

eeeeeeeeekujt ee?laugha me mir nuk ta tregoj se e di ca do besh laugha

sot takova.....gjith shoqerine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cupke_
Admin
Admin
cupke_


Female
Numri i postimeve : 694
Age : 34
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? EmptyWed Jan 16, 2008 12:50 am

markelin e eeduartin takova sot laugha:D aa edhe rikun :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://albo-youth.albanianforum.net
Sponsored content

Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Argetim & Humor :: Chit-Chat-
Kėrce tek: