Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sms humoristike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Sms humoristike   Wed Dec 26, 2007 7:43 pm

I kerkova zotit bar, dhe me dha nje
fushe. I kerkova zotit uje dhe me dha detin. I kerkova zotit numrin e nje shtrige te shemtuar,
dhe me dha numrin tend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: sms humoristike   Wed Dec 26, 2007 7:49 pm

Je aq idiot sa kur luan rolin e budallait dukesh normal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: te kam menduar   Wed Dec 26, 2007 7:51 pm

Te kam menduar per gjithe naten, dhe arrita ne nje
konkluzion. ISHTE ME MIRE TE FLIJA ! ! !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: pse i refuzove   Wed Dec 26, 2007 7:53 pm

Natyra te dha shume, bukuri, fizik, bollek, inteligjence. Po ti
tani do me thuash pse i rrefuzove
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Majmuni   Wed Dec 26, 2007 7:55 pm

Nje majmun pyet mamin o maaaa pse jemi kaq te shemtuar ne, pse qan te keqen mami ti ske par ate qe po lexon mesazhin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Mjedisi   Wed Dec 26, 2007 7:57 pm

Neser eshte dita e ruajtjes se mjedisit.
Kontribuo edhe ti. Mos dil nga shtepia ..hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Wed Dec 26, 2007 7:59 pm

ahahahhaahhaa Markel , shume e bukur laugha

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Wed Dec 26, 2007 8:00 pm

Je aq i bukur sa kur kalon para PC aktivizohet antivirusi:D

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Wed Dec 26, 2007 8:01 pm

Dashuria eshte 1fushe me bar, ku kullot 1lop e 1gomar:D

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Wed Dec 26, 2007 8:01 pm

o shpirti im, o ylli i botes
kur te kujtoj ty
harroj ti shtie bar lopes:D

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: k.vodafon   Wed Dec 26, 2007 9:53 pm

Kompania vodafon njofton klientet
se ne rrjetin e tij do ket c'rregullime dhe celulari i juaj do dridhet per dy
mnuta. Perfitoni nga rasti dhe futeni celularin ne b*the.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Salcicja   Wed Dec 26, 2007 9:55 pm

180% e grave jane kundra marteses!
Sepse nuk ja vlen te blesh gjithe derrin per 60 gr salcice
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: i love you   Wed Dec 26, 2007 9:58 pm

Ishte 1 dite e bukur...
Ere dhe stuhi...
Te dua i tha ajo...
As une i tha ai...
__________________
Kishe gjė per tė shtuar ti...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: vajza qe desha   Wed Dec 26, 2007 9:59 pm

Ishte nje dite e bukur shtatori...
Vajzen qe un dehsa...
E rrapalloi traktori...
__________________
Kishe gjė per tė shtuar ti...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: mos e lexo   Wed Dec 26, 2007 10:00 pm

NE ATO BRECKA TE ARGJENDA
DICKA FSHIHET ATY BRENDA
NJE I GJAT E DY TE RENDA
KUSH E LEXON KET E KA BRENDA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: M.mjedisit   Wed Dec 26, 2007 10:02 pm

Ministria e mjedisit po bashkepunon me rinine shqipetare per te pastruar ambjentin nga plehrat.
Ju lutem bashkepunoni dhe ju me ne, gjej nje kosh edhe hidhu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: inteligjenca   Wed Dec 26, 2007 10:03 pm

Zoti e solli inteligjencen ne toke nepermjet shiut.
Sa keqe ate dite ti kishe hapur cadren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Wed Dec 26, 2007 11:39 pm

Ti je ylli im i rene nga qielli. Gjynah qe re me fytyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Wed Dec 26, 2007 11:40 pm

Rrokullisu pas pemes
gjej djalin e zemres
mos e gjej te bukur se te tradheton
gjeje simpatik se te dashuron tongue laugha laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Wed Dec 26, 2007 11:41 pm

Nuk me zinte gjumi. dicka qe nuk me shqitej nga mendja.
E di cfare ishte?
Fytyra jote... buzeqeshja jote...gjithshka e jotja...sa e frikshme!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Wed Dec 26, 2007 11:47 pm

I dashur ti me kujton detin...valet e tij...kaltersine e tij...lekundien mbi vale...
Ai: E dashur sa me dashke...
Ajo: jo zemer, por me ze deti dhe me vjen me vjell...


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Jan 05, 2008 5:37 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Fri Jan 04, 2008 10:40 pm

per ke kjo laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Fri Jan 04, 2008 11:45 pm

hahahha pae as1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Sat Jan 05, 2008 4:36 pm

he thash se do thoshe per Ax ose ate tjeten laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   Fri Jan 11, 2008 7:36 pm

tongue Ne qoftese sonte ndihesh vetem dhe ke frike nga erresira ndize driten te marte e mira:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sms humoristike   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sms humoristike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Argetim & Humor :: Barsaleta-
Kėrce tek: