Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 C'rol luan femra dhe cfar vendi ze ne jeten e mashkullit?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: C'rol luan femra dhe cfar vendi ze ne jeten e mashkullit?   Wed Dec 26, 2007 7:40 pm

C'rol luan nje femer dhe cfare vendi i jepni asaj ne jeten tuaj?

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
 
C'rol luan femra dhe cfar vendi ze ne jeten e mashkullit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Tema Shoqerore-
Kėrce tek: