Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Foto qe ju pelqejne dhe i ndjeni...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Foto qe ju pelqejne dhe i ndjeni...   Wed Dec 26, 2007 6:50 pm

Postoni fotot qe kane nje domethenie te vecante per ju..

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Foto qe ju pelqejne dhe i ndjeni...   Wed Dec 26, 2007 7:07 pm


_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Foto qe ju pelqejne dhe i ndjeni...   Sat Jan 12, 2008 1:01 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Foto qe ju pelqejne dhe i ndjeni...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Foto qe ju pelqejne dhe i ndjeni...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Art & Kulture :: Galeria-
Kėrce tek: