Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili eshte tipi yt...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
angel
Moderator
Moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Cili eshte tipi yt...   Tue Dec 25, 2007 5:24 pm

zbuloni se c'fare tipi kini? tongue: tongue:

http://akullore.com/personalitet.htm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cili eshte tipi yt...   Tue Dec 25, 2007 8:30 pm

Cito :
Introspective
I ndjeshem
I reflektueshemTi ndeshesh me veten tende dhe ambjentin qe te rrethon me shume se cdo njeri tjeter. Ti e urren siperfaqesin; me mire do te doje te ishe vetem sesa te vuaje biseda te kota. Por marredheniet me miqte tuaj jane shume te qendrueshme, c'ka te jep ty qetesi te brendshme dhe harmonin qe kerkon.
kjo qenkam une tongue:P

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
the_shark
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 37
Age : 29
Location : In the big & wild ocean of life
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cili eshte tipi yt...   Thu Jan 10, 2008 11:57 pm

Introspective
I ndjeshem
I reflektueshemTi ndeshesh me veten tende dhe ambjentin qe te rrethon me shume se cdo njeri tjeter. Ti e urren siperfaqesin; me mire do te doje te ishe vetem sesa te vuaje biseda te kota. Por marredheniet me miqte tuaj jane shume te qendrueshme, c'ka te jep ty qetesi te brendshme dhe harmonin qe kerkon.
Pak a shume keshtu jam...:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cili eshte tipi yt...   Fri Jan 11, 2008 3:47 pm

Cito :
Paqesor
Diskret
Jo-agresivTi je njeri qe i merr gjera lehte dhe megjithate diskret. Beni miq shume shpejt, sidoqe qe i gezohesh pamvaresise dhe jetes private. Deshiron ti largohesh gjithackaje dhe te jesh vetem nganjeher dhe te thellohesh mbi kuptimin e jetes dhe ti gezohesh vetes tende. Te nevojitet hapesire, keshtu qe arratisesh ne vende te fshehta dhe perrallore, por ti nuk je i vetimtar. Je ne paqe me veten tende dhe boten, dhe ti e vlereson jeten dhe cdo gje qe kjo bote te ofron
kjo un ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili eshte tipi yt...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili eshte tipi yt...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Kulture & Tradite :: Moda & Estetika-
Kėrce tek: