Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me do..sme do..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Me do..sme do..   Tue Dec 25, 2007 3:53 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Tue Dec 25, 2007 6:40 pm

uaaa me dashka Denisa mua laugha laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Tue Dec 25, 2007 8:38 pm

me do..sme do tongue te duaa po mos trego laugha:D

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Thu Dec 27, 2007 5:00 pm

me do sme do .sme do si te doje .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Thu Dec 27, 2007 5:11 pm

Markel shkruajti:
me do sme do .sme do si te doje .
hahaha e provove te donte apo ste donte apo e ke sekret:D:D

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Fri Dec 28, 2007 11:28 am

nuk e provosa se atje duhet te shkruash emri e saj ,dhe ju andej e shikoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Fri Dec 28, 2007 1:35 pm

Markel shkruajti:
nuk e provosa se atje duhet te shkruash emri e saj ,dhe ju andej e shikoni
nuk te shikon njeri mo po provoje laugha

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Mon Dec 31, 2007 4:02 pm

hahahhaa e provoi eduarti me anxhelen dhe tha eduart anxhela po te mendon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Mon Dec 31, 2007 5:47 pm

hahahahhahahaha po Anjeza???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Mon Dec 31, 2007 5:48 pm

Markel po ti se provove??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Mon Dec 31, 2007 6:03 pm

une do ta provoj tani por e di qe me do
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Tue Jan 01, 2008 5:08 am

jep jeten per ty markel laugha

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Tue Jan 01, 2008 12:52 pm

po mi jep jeten .po ti per ke thua qe e jep ? kush e jep?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Tue Jan 01, 2008 3:40 pm

ajo qe te do tongue:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Wed Jan 02, 2008 2:26 pm

he per ke thoni he !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Wed Jan 02, 2008 4:27 pm

per Ax..laugha:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Thu Jan 03, 2008 7:42 pm

ndersa un e provova Markeli & Anxhela dhe doli se M& A jane ne dush per momentin laugha laugha laugha laugha laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Thu Jan 03, 2008 8:12 pm

haha Markel e pe eduardi dhe anxhela ..vetem mendohen ata laugha hahahahahahh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Wed Jan 09, 2008 9:29 pm

e pash . por edhe ti me te ashtu si ata te dy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Eduart
Anetar i ri
Anetar i ri
Eduart

Male
Numri i postimeve : 12
Age : 27
Location : Pogradec
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Wed Jan 09, 2008 9:48 pm

une kam rene keq brenda dhe nuk rri dot pa i permendur


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Jan 12, 2008 8:22 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Thu Jan 10, 2008 4:19 pm

tani spo merret vesh kush e do ti apo markeli ?? nejse
po llokumen e fejeses kur do na e japesh ? hahahhahahhahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Fri Jan 11, 2008 9:29 pm

heheh une jo ai e ka bere laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Fri Jan 11, 2008 9:47 pm

Markel shkruajti:
heheh une jo ai e ka bere laugha

hahaha ti qenke vertet i tmerrshem

deri kur do besh deklarata dashurie ne emer te eduardit ? laugha

thuaj qe i dua te 2ja e ste merzitet njeri as ne as eduardi laugha kush tha se i dua une i urrej ato .......kuptoni apo .......

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
Eduart
Anetar i ri
Anetar i ri
Eduart

Male
Numri i postimeve : 12
Age : 27
Location : Pogradec
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Fri Jan 11, 2008 10:22 pm

Eduart shkruajti:
he ju ckini me mua, tani do ju them te verteten une e dua anxhelen me gjith shpirt dhe do e dua gjithmon.po ju them se mos nderhyni ne jeten time personale une e dua ate

Markel boll shkruajte budallalliqe te tilla help smile fighting
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   Sat Jan 12, 2008 12:34 am

markel i tmerrshem je laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me do..sme do..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me do..sme do..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Dashuria...-
Kėrce tek: