Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush genjen me shume *_^

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Kush genjen me shume *_^   Sat Jan 05, 2008 5:55 pm

kush ma ka bere mua keshtu crying
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Kush genjen me shume *_^   Sat Jan 05, 2008 5:57 pm

Markel shkruajti:
un dje u ktheva nga elbasani qe ndodhesha ne pavjionin 12, me urojni suksese dhe te arritjsa me shpejt ne pavjonin 18 laugha:D
kush e ka bere kete me siguri denisa crying
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Kush genjen me shume *_^   Sat Jan 05, 2008 6:48 pm

hahahhahahhahahahhahahhahahahahahahhahahahahaa Markel mirese erdhe suksese te metejshme dhe vajtsh sa me shpejt ne pavionin 18 laugha:D:D:D:D:DD:D
ps. mos akuzo njeri pa baze tongue:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Kush genjen me shume *_^   Sat Jan 05, 2008 6:50 pm

neser mendoj ti shkojme per vizite denises se duket qe eshte shum keq ,bobo sa qenka ftohur laugha hahahahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Kush genjen me shume *_^   Sun Jan 06, 2008 5:09 pm

hahaha markel ka modifikuar florida jo un laugha

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Kush genjen me shume *_^   Thu Jan 10, 2008 4:39 pm

laugha eshte tema e genjeshtrave mos harroni !! :d dmth ate qe tha denisa me lart eshte genjeshter laugha:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Kush genjen me shume *_^   Wed Jan 16, 2008 1:12 am

nuk i dhashe nje shpulle florit sot laugha:D

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Kush genjen me shume *_^   Wed Jan 16, 2008 1:12 am

angel shkruajti:
laugha eshte tema e genjeshtrave mos harroni !! :d dmth ate qe tha denisa me lart eshte genjeshter laugha:D
uaaaaaaaaaaaaaaaaaa cna thaaaaa laugha

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush genjen me shume *_^   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush genjen me shume *_^
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Argetim & Humor :: Chit-Chat-
Kėrce tek: