Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kosti_fr
Anetar i ri
Anetar i ri


Male
Numri i postimeve : 2
Registration date : 27/03/2008

MesazhTitulli: ....   Wed May 21, 2008 3:32 am

forumi eshte si pe cupke :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: ....   Sun May 25, 2008 11:12 am

hahahahaha po sigurisht,sic eshte vet ka ber dhe forumin laugha:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 28
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: ....   Sat Jul 05, 2008 12:27 pm

kosti_fr shkruajti:
forumi eshte si pe cupke :p

epo skisha cunka te me ndihmonin ta rregulloja forumin tongue

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Albo-youth Forum :: Sygjerime-
Kėrce tek: