Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 dashuria ndjenje universale

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
avatar

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: dashuria ndjenje universale   Sun Mar 02, 2008 9:47 pm

;p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: dashuria ndjenje universale   Wed Mar 19, 2008 9:38 pm

Per mua dashuria eshte nje ndjenje universale,sa e thjesht aq dhe e komplikuar,celsi per te kuptar dashurin eshte te jesh i dashuruar.Te ngrihesh ne mengjes te shohesh veten ne pasqyr,por cfar shef...pyet veten ne eshte engjell apo njeri,eshte thjeshte ajo qe te ben te ndiehesh i vecant,ajo qe te la pa gjume shume nete... me nje fytyr te qeshur nje zemer te dashuruar,shef ate qe dashuron nate e diti dimer e pranver,ne shi e ne diell...dashuria ka fuqin te nderroj stinet e zemres ,te kthej shkretetiren ne parajs...dashuria nje melodi nga shpirt,nje e rrahur zemre pa kuptim...dikur une mbeta dhe mbetem pa frym...Winktongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
dashuria ndjenje universale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Diskutime shoqerore :: Dashuria...-
Kėrce tek: