Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Skandali rozė, gruaja pėrzė nga shtėpia Kol

Shko poshtė 
AutoriMesazh
angel
Moderator
Moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Skandali rozė, gruaja pėrzė nga shtėpia Kol   Mon Jan 28, 2008 2:00 am

Skandali rozė i rrėfyer nga njė vajzė 22 vjeēare, ka bėrė qė Eshli Kol tė ketė probleme tė mėdha me gruan. Nė fakt, mbrojtėsi i Ēelsit ėshtė pėrzėnė nga shtėpia nga bashkėshortja e tij Sheril, kėngėtare e bandės pop “Girls Aloud”. “Mendonte se kishte gjetur burrin e jetės, por tani ėshtė nėn shok”, ka thėnė njė mik i kėngėtares. Nata e “shthurur” qė futbollisti kaloi me njė vajzė tė quajtur Emi dhe rrėfimi i saj dy ditė mė parė pėr “The Sun”, ka ēuar nė njė krisje tė raportit mes ēiftit. Ajo qė e ka bėrė mė tė rėndė ngjarjen ka qenė projekti i zbuluar se Eshli Kol dhe Sheril ishin duke menduar tė bėnin njė fėmijė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
little_angel
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 13
Registration date : 26/01/2008

MesazhTitulli: Re: Skandali rozė, gruaja pėrzė nga shtėpia Kol   Thu Feb 21, 2008 12:18 am

MIre ia ka ber laugha:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Skandali rozė, gruaja pėrzė nga shtėpia Kol
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: