Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dhe 100 te tjera Deni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
and..
Moderator
Moderator
and..

Male
Numri i postimeve : 76
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Dhe 100 te tjera Deni   Tue Jan 08, 2008 3:20 am

Gezuar ditelindjen Denisa dhe 100 te tjera

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.atdheuyne.forumotion.com
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dhe 100 te tjera Deni   Tue Jan 08, 2008 11:51 pm

Faleminderit andi :)


_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dhe 100 te tjera Deni   Thu Jan 10, 2008 4:30 pm

Gezuar bukuroshke
100 te behesh clap puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dhe 100 te tjera Deni   Thu Jan 10, 2008 4:31 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_shark
Anetar i ri
Anetar i ri
the_shark

Male
Numri i postimeve : 37
Age : 29
Location : In the big & wild ocean of life
Registration date : 26/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dhe 100 te tjera Deni   Thu Jan 10, 2008 10:38 pm

Kur ke pasur ditelindjen ti moj dhe s'e mbanim mend ne ?!! :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dhe 100 te tjera Deni   Fri Jan 11, 2008 9:44 pm

the_shark shkruajti:
Kur ke pasur ditelindjen ti moj dhe s'e mbanim mend ne ?!! :S

po ca te te bej un ty qe se mban mend ?laugha:D

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dhe 100 te tjera Deni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dhe 100 te tjera Deni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Albo-youth Forum :: Pershendetje & Urime-
Kėrce tek: