Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 E kunderta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: E kunderta   Sat Dec 29, 2007 6:06 pm

Shkruani te kunderten e fjales dhe pastaj vendosni nje fjale tjeter.

argetim

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: E kunderta   Sun Dec 30, 2007 4:32 pm

merzitje..
angel tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: E kunderta   Tue Jan 01, 2008 6:29 am

demon laugha

te dua

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: E kunderta   Thu Jan 03, 2008 2:08 pm

te urrej
bukuroshke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: E kunderta   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E kunderta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Argetim & Humor :: GJeagjeza & Lojra fjalesh-
Kėrce tek: