Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tituj kengesh^kengetare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Tituj kengesh^kengetare   Sat Dec 29, 2007 6:02 pm

secili do shkruaj nje titull kenge dhe anetari posht do gjeje emrin e kengetarit dhe do leje nje titull tjeter :)

Psh. like a boy

*********
ciara

- wake me up when septemer ends
[i]

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Tituj kengesh^kengetare   Sun Dec 30, 2007 4:55 pm

green day tongue
-dame laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Tituj kengesh^kengetare   Mon Dec 31, 2007 2:22 am

jennyfer lopez & chayane yes

*nothing else matter

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Tituj kengesh^kengetare   Thu Jan 03, 2008 8:00 pm

Metallica

Buy u a drink..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tituj kengesh^kengetare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tituj kengesh^kengetare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Argetim & Humor :: GJeagjeza & Lojra fjalesh-
Kėrce tek: