Nothing great was ever achieved without enthusiasm
 
GalleryForumPytėsoriKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Fri Dec 28, 2007 4:59 pm

Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje...?

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Sun Dec 30, 2007 8:02 pm

as1 tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Tue Jan 01, 2008 5:38 am

takova markelin me eduardin shpresoja te takoja ndo1 tjeter laugha

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Tue Jan 01, 2008 2:09 pm

ke shpresoje mi zemra he u merzite qe na takove ne he .he se po te pash edhe njehere do bej sikur nuk te shof. crying
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Tue Jan 01, 2008 3:22 pm

sot skam takuar njeri akoma se sa u cova pe gjumit tongue:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Tue Jan 01, 2008 10:58 pm

takova 1kusheri
shpresoja te takoja...as1

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Thu Jan 03, 2008 1:59 pm

takova..as1 prap laugha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Fri Jan 04, 2008 10:34 pm

takova dike, qe nuk shpresoja ta takoja me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Markel
Anetar Nderi
Anetar Nderi
Markel

Male
Numri i postimeve : 256
Age : 28
Registration date : 25/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Wed Jan 09, 2008 9:18 pm

po si modifikohen keto se do i bej nje gje dikujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel
Moderator
Moderator
angel

Female
Numri i postimeve : 423
Age : 26
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Thu Jan 10, 2008 4:26 pm

eeeeeeeeekujt ee?laugha me mir nuk ta tregoj se e di ca do besh laugha

sot takova.....gjith shoqerine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cupke_
Admin
Admin
cupke_

Female
Numri i postimeve : 694
Age : 29
Location : Pogradec
Registration date : 23/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   Wed Jan 16, 2008 12:50 am

markelin e eeduartin takova sot laugha:D aa edhe rikun :p

_________________
Life is short, Break the rules, forgive quickly, Kiss slowly, Love Truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that make life lond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
albo-youth Forum :: Argetim & Humor :: Chit-Chat-
Kėrce tek: